Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek! Rohamok időszaká...

Pánikbetegek! Rohamok időszakának lefutása után maradtak szorongásaitok? Mi ez a szédülés? Mi van utána, hogy lehet meggyógyulni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, ha már vége annak az időszaknak, amiben a rohamok voltak, mi történt nektek utána? Mi lehet ez a rosszullét? Nincs roham, csak szédülés, és szorongás. Hogy múlik ez el? Nektek sikerült rájönnöttök valamire, mitől van ez az egész?

2013. febr. 12. 17:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
és miért nem jársz terápiára, hogy rágyere mi az alapja ennek az egésznek? Én nem vagyok szakértő, de szerintem tuti valami "legegyszerűbb dolog" lehet a válasz. Nem hinném hogy túl kell bonyolítani. De azért ezt ne mond, hogy neked tuti megmarad. azért vannak az orvosok, terápiák, hogy elmúljon. Vagy kell valami életkörülmény változás, az is sokat segíthet. Ja és nagyon kell akarni!!! Ne add fel.
2013. febr. 16. 10:56
 12/13 homo ludensz ***** válasza:
Két féle típusú ember van az egyik könnyen túlteszi magát azon hogy volt egy rohama,elszédült s elesett stb. A másikban mély nyomot hagy az emlék és szorongva várja hogy megismétlődik vagy sem. A szorongás marad sőt fokozódhat és megteremti a roham feltételeit. Akkor már csak egy hang,egy látvány egy helyzet mint egy bevásárló központ nyüzsgése elég hogy bekövetkezzen.
2013. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Tündi0427 válasza:
Akkor elmondom neked, járok pszichiáterhez, illetve pszichológushoz is... mivel a drága jó édesapám is ilyen gondokkal küszködik, örököltem is egy részt belőle, illetve, amikor a mamám a szemem láttára halt meg, rá 9 hónapra nagypapám, ezt nem hinném, hogy túltehető egy akkor 17 éves lányon!
2013. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!