Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki volt már olyan helyzetben...

Ki volt már olyan helyzetben hogy egy zene olyan mély hatással volt rá, hogy teljesen magalá kerítette, és hogy depresszióba esett?

Figyelt kérdés
Nem tudtam pontosan hova írjam a kérdést.
2010. nov. 4. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
én... mondjuk akkor a zene csak rásegített
2010. nov. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rám inkább pozitív hatást gyakorol... túlsegít a magányon, rossz kedven... Szóval depis hangulat--> még depisebb zene és vhogy megnyugtat. Bár szerencsére én olyan típus vagyok akit 1-2 óránál nem esz tovább a bántó dolog...
2010. nov. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szép zene az emberek 99%-ánál felüdít inkább.
2010. nov. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kíváncsi lennék mi volt az a szám :D

egyébként szokott ilyen lenni , gyakran és nagyon mély depi lesz tőle (vagy nagyon jó kedv de ez a ritkább :s)

2010. nov. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen, de én is úgy vagyok vele inkább, mint az egyik előző, hogy ha rossz kedvem van, akkor hallgatok nagyon szomorú zenéket, vagy nézek szomorú filmeket, mert jobban érzem magam attól, hogy másoknak sokkal rosszabb. Újabban a Vad Fruttiknak vannak olyan számai, amik kisegítenek.
2010. nov. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen zene
2020. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!