Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem? Valaki segítsen!

Mi van velem? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
Mikor egyedül vagyok otthon,ami elég gyakran van akkor fél homályban látok dolgokat,úgy érzem,hogy nem vagyok egyedül, mindig a szemem sarkából látok valamit,mintha valaki ott lenne velem. Meg hangokat már mindent beképzelek? Múltkor vagyis inkább 3 napja szintén este felé közeledett mentem a folyosón és olyan,mintha egy nőt láttam volna össze kuporodva a földön,aztán bepánikoltam és gyorsan felkapcsoltam a villanyt,de nem volt ott semmi.Van olyan is,hogy fel sikítok ha beképzelek valamit vagy kiráz a hideg.A következő a fürdőben voltam bezártam az ajtót, aztán beragadt a kulcs emeleten voltam tehát nem halotta senki,hogy kopogok nem tudok kijönni,aztán megint bepánikoltam,hogy valaki nem akar kiengedni,megmostam az arcom majd az ajtóhoz mentem és simán át tudtam fordítani a kulcsot. Mi lehet velem?
2009. szept. 7. 23:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%

én többezer forintokat szoktam fizetni azért, hogy ilyen élményeim legyenek, szívesen átvenném a hallucinációidat. :)

de ha te máshogy fogod fel, esetleg félsz tőlük, akkor pszichológushoz kell menned, hogy kitörölje belőled ezeket.

2009. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért úgy gondolod nem kellene félnem tőlük?
2009. szept. 7. 23:28
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

szerintem nem, mondom, én irigyellek érte. ritkán van részem ilyenben, és én akkor nagyon élvezem. :)

sőt, az ilyen halálfélelem parák nélkül unatkozom.

de nem vagyunk egyformák, lehet hogy neked megkeseríti az életed.

2009. szept. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sosem vagy egyedül. Körülöttünk mindíg ott vanak a védő anyalaink, ne ijedj meg tőlük, ha nem olyanok mint ahogy a háromdimenziós agyaddal elképzelted. Ők mindíg segíteni fognak neked, ha kéred. A segítség csak kérésre működik, vagy életveszélyben. Szerencsés vagy, hogy ilyen könnyen tudsz kapcsolatba kerülni velük. Ha most jelent meg előted először figyelj, segíteni akar(ha hagyod). Az ember akaratának ellenére nem tehetnek vele semmit. Lehet, hogy te hívtad be az életedbe, mert szükséged van rá. Figyelj, tanulj, örülj, szerencsés vagy. Jó dolgok fognak veled történni, ha hagyod.
2009. szept. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Most viccen kivül szivattok? De akkor még ha csak be sem képzelem és tegyük fel tényleg nem csak látomás,hanem ott vannak velem akkor nem kellene félnem,hogy bajom lesz?
2009. szept. 8. 08:35
 6/14 anonim ***** válasza:
Attol, hogy könnyedén kapcsolatba kerülsz egy három dimenzió feletti éneddel nem lesz semmi bajod, csak tisztában kell vele lenned. A dimenziók jó kezelése hasznos. Kicsit hagyd magad az érzéseidre. Segíteni fog.
2009. szept. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy pszihologushoz. Azzal rosszat nem tehetsz ha elmondod a problemad egy szakkepzett embernek
2009. szept. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Velem meg az a baj ha egyedül vagyok akkor elképzelem ha msot történne vmi...és utána végig azon rettegek hogy mi van ha tényleg megtörténik. Én is képzelek néha oda dolgokat a sötétben de ez csak vmi amit látni vélek vagy akarok, utóbbi időben ügyesebben leküzdöm a félelmeim. Olyat tudok javasolni hogy nézz tvt hangosabban, és amit én nagyon szeretek csinálni az az éneklés. Foglald le magad vmi olyan tevékenységgel ami kis zajjal jár tehát nem veszed észre a hangokat magad körül. Akár főzz, süss, tornázz ilyenek. Ami a legfontosabb ilyenkor, hogy arra gondolj hogy most ha józanul gondolkozol nincs is semmi baj...figyeld a légzésed akkor kicsit lehiggadsz és könnyeben veszed az akadályt. Vagy még jó módszer, csinálj belőle viccet c(: Tudom hülyeségnek hangzik de ilyenekre gondolok hogy "na persze gyomorrontást kaphatott és gondolta kifetrengi magát a folyosómon" pl az összekuporodott nőre. Bocsi jobb nem jutott most eszembe ^^

Én is ilyen félős vagyok, ilyesmi módokon szoktam kiküszöbölni a bajt. Remélem segítettem :) (tényleg fontos és jót tesz ha nevetsz! :D)

2009. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is gondolj valami olyanra h : Nem akar bántani téged mert lehet h megtette volna.

Ez a viccre fogás jó ötlet lehet h nme ide tartozik, de amikor elsőnek néztem meg a kört (amerikait) kicsi voltam még, és úgy képzeltem el h ha jönne Samara akkor beszorulna a tv-mbe (ugyanis kicsi a tv-m sőt magasan van tehát esne egy nagyot is)

És ezen tök jót nevettem :D xD xD xD

2009. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat.Megpróbálom úgy felfogni,csak az a baj,hogy mikor úgymondd látok,hallok dolgokat le blokkolok, és nem gondolok arra,hogy viccet csináljak belőle:D Am egyszer gondoltam arra,hogy sza.rrá ütöm azt a nőt akit mindig látok a szemem sarkából:)
2009. szept. 8. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!