Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki segítsen légyszi, nem...

Valaki segítsen légyszi, nem tudom, hogy mi történik velem!?!?

Figyelt kérdés

Mostanában állandóan szörnyű álmaim vannak, múltkor például a szemem láttára összerúgták apukámat, előttem halt meg, visszatérő álmom, hogy megfulladok, és nem tudok semmit tenni ellene, pedig érzem (miközben álmodok), hogy most fel kell kelnem.

A tegnapi viszont.. feküdtem az ágyamon és szúrkáltam magam késsel, majd anyukám észrevette, én meg eldugtam.. felébredtem, és bőgtem. Nagyon félek, szinte már aludni sem merek. Miket jelentenek ezek? Apa szerintem csak a hasamon fekszem, és elnyomhattam, de másról van itt szó, és különben sem hason alszom, hanem hanyatt.

Valaki megtudná mondani, hogy mik ezek?

Nincs különösebb bajom az élettel, nem vagyok depressziós :D


2010. aug. 18. 10:03
 1/7 A kérdező kommentje:

Apa szerint*

Bocsi :$

2010. aug. 18. 10:04
 2/7 anonim ***** válasza:
ezek csak álmok..
2010. aug. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem vagy eléggé eéfáradva fizikailag? esetleg sok filmnézés, elfojtott félelmek... próbálj meg többet mozogni, elalvás előtt olvasni... hátha segít!?
2010. aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezek csak álmok, de akkor is szörnyűek, mikor felébredek. Remegtem, és 20 éves létemre anyukámnak kellett szólnom, hogy nyugtasson meg.


Kicsit fáradt vagyok, mostanában elég sokat sportolok, a héten napi 3-szor edzek, kicsit elfáradok, de estére olyan nyugodt leszek tőle.

A fuldoklás az a sok sport előtt is volt, nem értem.

2010. aug. 18. 10:11
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]



fuldoklás: úgy érezzük, nem kapunk elég teret (pl.: a kapcsolatok, karrier); illetve belső énünket, tudatalattinkat, vagy érzelmeinket mi magunk elnyomjuk, nem hagyjuk érvényesülni. A víz alatti fuldoklás azt jelezheti, hogy nem vagyunk képesek szembenézni kellemetlen tudatalatti érzelmeinkkel.


- Visszatérő álmok: ha változatlan formában kísérnek minket hosszú éveken keresztül, az azt jelenti, hogy egy makacs, szűnni nem akaró komplexus dolgozik bennünk, amely megoldásért kiált. A lassan változó, átalakuló visszatérő álmok azt mutatják, hogyan fejlődünk, haladunk egy adott komplexus vagy konfliktus feldolgozásában.



nemtudom mennyit tudok ezekkel segíteni.

2010. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az álmok, csak az idegi felesleg kisöprésének lehetőségei!

Ha felébredsz egy rémálomból, ismételgesd magadban: ez csak egy álom volt!

2010. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nagyon is sokat segítettél, van benne igazság...

Próbálom mondogatni, hogy csak álom, de miután felébredek olyan furcsán érzem magam, és nem tudok megnyugodni.

Remélem nem lesz több ilyen...

Köszi mégegyszer!



Ja, és ha olvassa: SZERETLEK SZAPINÁM! :D:D:D

2010. aug. 18. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!