Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségen segített már...

Pánikbetegségen segített már bárkinek is a Moksa Elixír? Bármilyen tapasztalat érdekel!

Figyelt kérdés

Egy barátomat szeretném meglepni vele, aki már kb. 6 éve küzd a pánikbetegséggel. Mindig másfélék a tünetei, vannak a "szokásosak" de voltak egészen ijesztőek is.


Pszichológus nem vált (nincs semmilyen lelki törés vagy túlhajszolt élet ami kiválthatta volna), autogén tréningtől picit javult átmenetileg, most már gyógyszert szed (antidepresszáns) amitől nincsenek tünetei viszont teljesen közömbössé, érzelemmentessé vált tőle. Hamarosan le kell róla jönnie ami biztos nem lesz egyszerű és tuti visszatér a betegség is.. Szóval ezért gondoltam kipróbálni a Moksát, mert annyi jót írnak róla, csak félek hogyha felerősíti az amúgy is szörnyű tüneteket (ezt szinte minden használó tapasztalja) az elég szörnyű lehet, ártani meg nem akarok neki. De lehet hogy mégis megérné...



2013. febr. 20. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én csak jót halltam róla szerintem próbáld ki, de pánikbetegsége ellen haszosleheta jóga is. sok sikert.
2013. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én hardcore szkeptikus vagyok, a nejem adja a gyereknek és annak tulajdonitja, hogy 2 éve tünetmentes, én meg a sebésznek meg a kemónak, u.h. sokat biztos nem számit a véleményem, abban bizok, hogy nem árt. A placebo hatás egy szorongón meg lehet, hogy segit - de én tuti inkább feltölteném az üveget pl. Béres cseppel mint 7 rugót adjak vmiért amiről csak sejtem, hogy talán ártalmatlan élelmiszer ipari hulladék.
2013. febr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. Tesóm használja, és dícséri, bár nem pánikra. Én viszont pánikos vagyok és ajánlották már de még nem próbáltam.
2013. febr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már nagyon sok pozitív tapasztalat van pánikbetegség moksával való gyógyításáról. Az elején lehet, hogy picit felerősödnek a tünetek, de mindenképp megéri folytatni a szedését, ez 100%!
2013. máj. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pánikos-szorongós voltam, és nekem határozottan segített! Sajnos abbahagytam, mert jobban voltam, és bizony 2-3 hónap után újra előjött a dolog. Viszont csak pozitívat tudok róla mondani, nagyon jó lett a közérzetem, kedvem, és emiatt sokkal kevesebbszer (nullaszor) jött rám a roham. Egy próbát megér, de ne azonnali gyógyulást várj, kell neki annyi hónap, amennyi ideje szenvedsz a dologgal.
2013. nov. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!