Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Nagyon stressze...

Mit csináljak? Nagyon stresszes lettem szóbeli elszúrása óta!

Figyelt kérdés

Szóval tegnap volt a német szóbelim,ami úgy volt,hogy nekem nem kell,mert előkészítőn jó voltam.De jött a meglepetés és bizony kellett!Én pedig ,amikor ezt megtudtam,teljesen leblokkoltam,tudtam,hogy csak 6 tételt tudok a 9-ből és semmit nem készültem.

Már a folyosón könnyeztem,amikor behívtak akkor neki álltam sírni.

Szerencsémre az előkészítős tanárom volt benn egy másik tanárral,és nagyon kedvesek voltak velem,megnyugtattak.

Azt a tételt húztam,amelyiket tudtam,nagyjából el is mondtam. A gond csak az(utólag visszagondolva) ,hogy nem néztem a szemükbe.

A szituációs játék is úgyahogy ment,de nem vagyok biztos magamban.

Teljesen el vagyok keseredve,nem tudok aludni,ezen agyalok.. :(((



2013. febr. 21. 01:40
 1/2 anonim válasza:
Lámpaláza van minden vizsgázónak. Még nem biztos, hogy nem sikerült. Várd ki a végét. Addig meg fagyizzál egy jót, az lehült....:))
2013. febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem, ne aggódj, valószínűleg, ha úgy gondolod nem sikerült, sikerülni fog :) (nekem mindig így van)

ne parázz azon, mi lesz ha..? :)

2013. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!