Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szóbeli felvételi! Nagyon...

Szóbeli felvételi! Nagyon fogok izgulni meg görcsölni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ez már sajna így megy nálam elég izgulós vagyok és emiatt elszúrom... na de most szeretném valahogy ezt elkerülni :D van vmi tippetek, ötletetek ?:)
2010. jan. 29. 22:04
 1/5 anonim válasza:
48%

Szia!Sztem igyál egy stampedli pálinkát(ez nem vicc)csak utána öblögess,hogy meg ne érezzék rajtad.Én is nagyon izgulós voltam.Érettségi szóbelin az utolsó vizsgám angol volt.Na itt kipróbáltam,mert ebből voltam a leggyengébb!És láss csodát,tényleg bejött!Ha mégsem szeretnél pálinkázni,akkor viszont a Valeriana apszulát ajánlom:természetes alapanyagú nyugtató van benne!

Remélem tudtam segíteni.Hát akkor NAGY KALAPPAL!!!!

2010. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
bocsi az előbb elgépeltem:Valeriana kapszula.
2010. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemtom hogy ez középiskola vagy felsőfokú oktatási intézet, vagy más, de 1. lazulj le és értelemzd át a dolgokat. Végülis mi történhet ha elszúrod? és minek izgulni? 2. mindenki izgul elsőre, próbáld úgy hogy a felvételiztetőket csak embereknek tekinted akik kiváncsiak arra hogy milyen képességű vagy. 3. ha azt veszik észre rajtad hogy görcsölsz a felvételin ugyis megbuksz szal laza... IZIRÁJDER ÖCSÉM
2010. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sedatív PC
2010. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sedativ pc. nekem is most lesz az összes szóbelim.holnaptól kezdve.énis izgulok nagyon. sok sikert!
2011. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!