Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszios vagyok, el merjem...

Depresszios vagyok, el merjem mondani a barataimnak?

Figyelt kérdés
Evek ota nem vettem tudomasul bizonyos problemakat es most kijott az egesz. Nagyon szarul vagyok, gyogyszereket kell szednem. Nem, a barataim nem tudjak. Sikeresen el tudtam titkolni minden ilyet. Nem tudom, el merjem-e nekik mondani. 20 f
2013. febr. 24. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell nekik elmondani.

Minek? Hozd rendbe magad minél hamarabb.

2013. febr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én se mondtam el senkinek, csak 1-2 barátomnak, vagyis akikben a legjobban megbíztam. Másnak felesleges tudnia.
2013. febr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem hiszem hogy segitene, ha úgy kezelnének, mit egy beteget. Én se tudnám hogy kell viszonyulni egy ilyen helyzethez, csak gátlásokat keltene szerintem.
2013. febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak annak mondd el akinek muszáj. Aki nem élte át milyen ez a betegség, az nem érti meg, hisztinek véli, stb.
2013. febr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek.
2013. febr. 25. 18:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Leszögezném, én hiszek benne, hogy TE meggyógyulsz. Ezért én sem tartom indokoltnak hogy elmondd.


Viszont nem tudtam elmenni a kérdés mellett, mert el kell mesélnem én hogy jártam.

Hasonló problémák még többel tetézve. Én sem mondtam el, meg nem is fogadtam el eleinte, de amikor már hosszú évek óta sem változott jó irányba a dolog, csak rosszabb lett, és már senki nem értette mi van (senkivel nem tudtam kommunikálni), na akkor x év elteltével mondtam el.


Bocsi, muszáj volt leírnom a történetem. De mégegyszer hangsúlyozom, hiszem, és bízom benne Nálad ez hamar megoldódik, és boldog leszel!!!!! :)

2013. febr. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!