Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » MEg vagyok pecsételve a...

MEg vagyok pecsételve a paranoid skizofréniával?

Figyelt kérdés
Nos, még 16-17 éves koromban szenvedtem erős pánikzavarban,gyakorlatilag nem mertem menni az utcán, mert féltem h kiröhögnek meg minden. A pszichiáterek már első alkalommal skizofrén gyogyszerrel probálkoztak de semmi sem hatott. Volt olyan is, amikor haragomban és dühömben összetörtem a lakást, vagy legalábbis törtem el egy vázát és agresszív voltam.(családi problémák) Aztán eljött a 18-19 éves kor, és megváltozott minden, nem törtem semmit, már a 2. barátnőm van akit imádok és vele tervezem a jövőmet, és banki ügyintéző okj-t tervezek csinálni. Már bátran merek menni utcán,villamoson és metron,semmi baj nincs már nem is szorongok ,bár hisztisnek sajnos hisztis vagyok még. NEkem sohasem voltak halucinácioim, semmi ilyesmi hála istennek. Hogy fogok így bankban dolgozni, h ha van "előéletem"?(korházban kezeltek)
2013. febr. 25. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem skizofrénia, nyugi.
2013. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

" dühömben összetörtem a lakást, vagy legalábbis törtem el egy vázát és agresszív voltam"


egyszer összetörtél egy lakást, egyszer meg egy vázát?

vagy a vázatörést éled meg lakás összetörésnek?

2013. ápr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!