Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magyarországon lehet valaki...

Magyarországon lehet valaki skizofréniával pszichológus?

Figyelt kérdés
Valaki nem tudja véletlenül, hogy itthon lehet-e valakinek diplomája, praxisa, stb... hogyha diagnosztizált, gyógyszeres kezelés alatt álló skizofréniás? Tehát nem az a sztereotipikus sorozatgyilkos, hanem akinek gyógyszerrel kordában tartható.
2011. máj. 26. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem elméletileg lehetne hiszen nincsen vele semmi probléma de szerintem van kivizsgálás és az ilyen embert fel se veszik tanulni olyan iskolába ahol ezt tanulják.
2011. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet, a gyakorlatban meg szinte kizárt, hogy valaki szkizofrén betegként el tudja végezni az egyetemet vagy egy olyan bonyolult szakmát, mint a pszichológusé, gyakorolni tudjon. A szkizofrének 10-20%-a képes teljes munkaidőben, folyamatosan dolgozni.
2011. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy van kivizsgálás. Ha bekerülsz az egyetemre és elvégzed, miért ne lehetnél...
2011. máj. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet! Sőt még pszichiáter is lehet! :)
2011. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,hogy őszinte legyek örülnék olyan pszichológusnak akinek szintén vannak hibái és kilóg a sorból:D
2011. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!