Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha segítséget...

Mit csináljak ha segítséget nam kapok és egyedül nem megy?

Figyelt kérdés

A változás.

Ráadásul még mélypont sincs.

Ami azt jelent,hogy van még út lefelé. Remek.

Nem látom a kiutat a megoldást.

Nem tudok életet építeni. Élni,felnőni,kapcsolatot kialakítani,jövőt tervezni, de még csak kitatani sem.

Tudom nem én vagyok az egyetlen ilye. Valószínű egyre többen leszünk.

De azt is tudom,hogy egyeseknek sikerült fordítani.

Hogyan?

Leértek a gödör aljára? A lelki mélypontr ahona már csak feljebb van vagy a temető?

Azt értem,hogy a pénz a és a kényszer nagy úr. Kell fedél a fej fölé, enni-inni, reszi,stb.

De attól,hogy ezekért kimelózod magad és mindent feláldozol még ne lesze boldog, elégedet, mosolygós, egészséges ember.

Pedig ez is kell a teljes élethez.

Hogy lehet fordítani?



2013. febr. 25. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hány éves vagy, de azt mondom valami nagyon visszafog téged. Valamilyen célod, álmod biztos van. Kérdés mi kell ahhoz, hogy el tudj indulni? Vagy mi az ami visszafog téged?

Mert ha a saját utadat elkezded járni, a segítség is megjön. Először mindenképp neked kell lépned a helyes útra.

Azt mondom, hogy meló közben foglalkozz azzal is, amit szeretsz csinálni. Ez valamelyest enyhíti a rossz kedvet.

2013. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!