Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bolond lennék? Vagy csak...

Bolond lennék? Vagy csak szokásos tini? 14/L

Figyelt kérdés
tudom hogy szinte minden tini paranoiás egy picit. én olyan 1 éve azt hittem hogy mindenki engem bámul,bevan kamerázva a szobám stb. ezt végül kinöttem de most attól rettegek hogy a nagy Ö-m látja hogy miket csinálok. attól félek hogy az életem nagy szerelme ( akit még nem ismerek, nemtudom ki ö,hogy néz ki stb.) néz engem mindig es látja egész nap hogy miket csinálok. bolond lennék?
2013. márc. 2. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kajak így voltam ezzel a kamerás dologgal :D

azt hittem h csak én vagyok ilyen 'bolond' :D

szerintem ebben nincs semmi,majd elmúik.amint lettek kapcsolataim elmúlt :)

nyugi :)

21L

2013. márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem normális, legalábbis én nem voltam így és senkitől sem hallottam még ilyet. Amíg tudod, hogy ez hülyeség, addig rendben vagy, de amint "elveszted az eszed"...
2013. márc. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem vannak kapcsolataim. vagyis eléggé sok barátom,haverom van. vagy olyan kapcsolatra gondoltál kint pasi? olyat még egy ideig nem akarok ugyhogy bolond leszekmég :D
2013. márc. 2. 12:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vagy bolond, csak túl sok krimit vagy akció filmet nézhetsz. Valószínű ennek van ilyen hatása rád, nyugi ezt ki fogod nőni idővel. Ha nem vagy világhírű hollywoodi szupersztár vagy celeb akkor ezek a félelmek nem reálisak, ezt tudatosítsd magadban. ;)
2013. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem vayg bolond nyugi :D
2013. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!