Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó pszichológus Szegeden? 15/L

Jó pszichológus Szegeden? 15/L

Figyelt kérdés
tudom hogy már sokan kérdezték, de nem találtam olyan választ ami nekem jó.. Az a helyzetem, hogy anyukám volt a legjobb barátom, mindig mindent elmondtam neki, de megromlott a viszonyunk.. soha nem hazudtam, de túl sok dolog történt egyszerre, ezért gyanúba kevertem magam. és rettentő rossz a viszonyunk. Egyébként nem, de az elmúlt napokban nagyon elkezdett inni. Ezek előtt is rettentően labilis voltam, de most.. Olyan gondolataim vannak, hogy tényleg jobb lenne neki nélkülem, és.. gondolom értitek mire gondolok. Tudom ez nem tűnik nagy problémának, de egyfolytában sírok, 35 kiló lettem másfél hét alatt. Én csak szeretnék beszélgetni egy kívülállóval. Mielőtt baj lenne.. Mert észrevettem hogy van, és nem akarom hogy ez még durvább legyen. És még tanács is kéne. Köszönöm:)
2013. márc. 3. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Google> szegedi pszichologusok

En ezt valasztanam:

[link]

2013. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Azt hiszem ennek a problémának a megoldásához édesanyádra is szükség lenne.

Benák-Tömöri Juditot ajánlanám. Nem ingyenes, mivel magánrendel, de az alábbi címen tudsz tájékozódni az árairól és a tevékenyégi köreiről.


[link]


Remélem sikerül megoldani a problémátokat!

2013. jún. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!