Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt pszichológus vagy...

Van itt pszichológus vagy valami ahhoz hasonló, aki segítene nekem?

Figyelt kérdés
Beszélgetni vagy tanácsot adni, mert úgy érzem néhány dolgot már nem tudok egyedül rendbe tenni magamban.
2013. márc. 7. 22:29
 1/2 Irooonmaaan válasza:

Szia!


Bár nem vagyok pszichológus, azért szívesen meghallgatlak és megpróbálok segíteni. Az egyetemen tanultam amúgy egy kevés pszichológiát, meg az egyik pszichológus ismerősömtől is sokat tanultam, de nem ez a szakmám. Írj nyugodtan privit.

2013. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is szívesen meghallgatnak, bár én sem vagyok pszichológus (szerintem itt nem is nagyon találsz, és talán az egész napi meló után nem szívesen dolgoznának itt tovább), de szakmámból adódóan folyamatosan kutatom az emberi pszichét, és megoldásokat találok különböző dolgokra, remélem neked is tudok segíteni.
2013. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!