Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem megőrülök! Mit...

Úgy érzem megőrülök! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2 hónapja kezdődött ez a dolog. Fogalmam sincs mi ez,de egyszerűen semmi sem érdekel. Mindent úgy csinálok meg,hogy azt mondom magamnak: "túl fogom élni". Mindenhez így állok hozzá,ha a barátaim elhívnak valahova mindig kifogásokat találok ki,hogy nekem nem jó,nem vagyok jól,családi dolog meg ilyenek. Egyre többször érzem azt,hogy nekem semmi és senki nem elég jó. Egyszerűen az élethez is úgy állok hozzá,hogy túlélem,de most már unom. Attól félek,hogy mivel megülni is alig tudok a suliban,mindig kellenek a változások akkor mi lesz velem ha majd munkám lesz? Nem költözhetek állandóan más városba,nem változtathatok meg állandóan mindent. Mindent és mindenkit megunok.Semmihez sincs kedvem van,hogy csak bent fekszem az ágyamban egész nap. Járok pszichiáterhez,de úgy érzem nem segít. A szüleim meg alapba azt mondják,hogy nem más fogja megoldani a problémáimat hanem csakis Én tudom.

16/l


2013. márc. 8. 11:44
 1/3 anonim válasza:
71%

Gratulálok ehhez az érett,nagy tudásra jellemző válaszra kedves első válaszoló!

Egyébként beszélgess valakivel akiben megbízol. (Ez csak mellékes,de nekem az Igenember című film sokat segített abban,hogy megváltozzak!) Sok sikert!:)

2013. márc. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ismerős életérzés, csajszi:)

én 19 éves fiú vagyok, és pár éve nekem is van ilyen problémám.. az a gyanúm, hogy erre a szimpla diagnózis ez: kva lusta vagy/vagyok :D

egyébként nekem már anyám is ilyen antiszoc volt, neki is ilyen dolgai voltak, nem volt nagy az emberigénye, és most nincs egy barátja sem, csak robotol:S szóval nem éri meg ezt folytatni

ha hívnak valahova, akkor vegyél erőt magadon, és annak ellenére, hgoy nincs kedved, de menj el:) ha már ott vagy, egyébként jól fogod érezni magad!:)

mondd magadnak minden project előtt, hogy "na, ezt most emberségesen meg akarom csinálni!".. talán jót tesz valamivel:D és iratkozz be valami délutáni dologra, pl társastáncra, vagy valamilyen hangszer tanulására (bár ahhoz talán már kései, de alapszinten bármikor lehet:)) vagy valami sport, vagy ilyesmi... mivel ki van fizetve, kötelező lesz elmenned, de a művészet és a sport endorfint termel, vagyis egy idő után élvezni fogod, és talán visszaadja az életkedved:P

ha nagyon padlón vagyok, nekem is segít a gitár:P

2013. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vicces, de nekem is segített az igenember, sőt, szinte kicserélődtem felfogásban, mikor megnéztem. Bárhova hívtak, mindig elmentem, és jól éreztem magam, a kellemes csalódások sorra jöttek. Ma már annyira megkedveltek, hogy mégis le kell mondanom pár találkozót, hogy ne menjen más rovására a szórakozás. :)
2013. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!