Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akkor elfogadható az öngyilkos...

Akkor elfogadható az öngyilkosság ha semmi sem jön össze az életben?

Figyelt kérdés
Arról már lemondtam, hogy barátnőm legyen, ezért a tanulást választottam életcélként de ott is csak megalázást kapok.
2013. márc. 8. 17:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem ez még nem azt jelentené, hogy semmi nem jön össze, nézz szét, hogy milyen az, amikor tényleg mindent elveszt az ember
2013. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én csak annyit akartam, hogy elismerjék én is érek valamit.
2013. márc. 8. 17:44
 3/15 HotChoc válasza:
NEM AZ. Semmiképp sem! Nem tudom, mennyire vagy vallásos, de a keresztényeknél az öngyilkosság elfogadhatatlan és megbocsáthatatlan. Azt, hogy nincs barátnőd, ne úgy fogd fel, hogy "úgysem lesz, mert nekem semmi nem jön össze, és nem is érdekel, véget akarok ennek vetni" -elvégre ha jön a megfelelő, az igazi, akkor jön, nem lehet siettetni. Azt nem fejtetted ki, hogy mit jelent ez a "megalázás a tanulásban" kifejezés. Nem ismerik el az eredményeidet, igyekvésedet?
2013. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Próbálkozz mindenben, annyi lehetőség van az életben, de soha ne dobd el magadtól ezt, mert nem kapod vissza. hány éves vagy?
2013. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ott sem ismernek el.
2013. márc. 8. 18:03
 6/15 HotChoc válasza:
Ez egy kicsit nehezebb. De azt mondtad, a tanulást "választottad" életcélnak. Egy kicsit gondolkodj el rajta: tényleg ezt akarod csinálni? Ebben kiteljesedhetsz? El tudod képzelni hogy egész életedben tanulj? Légy őszinte magaddal! Ha úgy érzed, nem neked való, próbáld meg észrevenni, hogy miben vagy jó! Szépen rajzolsz? Jó a hangod? Nagyszerű szakács vagy? Ez elég elcsépelten hangzik, de keresd meg azt amiben kiemelkedsz! Olyan pedig nincs, hogy "nem vagyok jó semmiben".
2013. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

És miért baj az, hogy nem ismernek el?

Kit érdekel hogy mit gondolnak, mondanak. Magadnak kell örömet szerezned, mert senkire sem számíthatsz, hogy majd boldoggá tesz. Aki magától nem tud az lenni, semmi sem fogja azzá tenni.

2013. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Csak jó lett volna ha az életben először nem úgy néznek rám mint egy darab szarra de már mindegy.
2013. márc. 8. 21:14
 9/15 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság csak akkor fogadható el, ha szellemileg súlyosan leépültél, vagy gyógyíthatatlan betegséged van, ami fájdalmakkal és később halállal jár.


Ha ez nincs, akkor eszedbe se jusson ilyet tenni. Szerintem sokunk gondolt már az öngyilkosságra, de mostmár rájöttünk, hogy mekkora hülyeség volt ezen filózni, te is rá fogsz jönni.


Menj el pszichológushoz és bármi problémád akad, sokra találsz a neten megoldást, de rengeteg könyv van, ami abban segít, hogy elérd a céljaid. Pl ha nehezen megy a tanulás, akkor van számos könyv, ami a követendő tanulási technikákat tartalmazza. Ha rosszul megy a csajozás, akkor még tréningeken is részt vehetsz.


Ez nálad nagy valószínűséggel egy átmeneti állapot, nekem is volt ilyen, és a poklot éltem meg a szociális életben, de tudtam, hogy jobb lesz, és igazam is lett, az eredményt máig élvezem. :)

2013. márc. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A tréningen gondolom nem tudják áttervezni a fiziológiámat...


A tanulással magával nem volt gond de ott sem voltak hajlandóak elsimerni.

2013. márc. 8. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!