Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit egyek, hogy összevisszaság...

Mit egyek, hogy összevisszaságot álmodjak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 19:59
 1/9 bibi05 ***** válasza:
64%
Ez most tényleg komoly kérdés?:) Szerintem az,hogymit szelnem befolyásolja az álmdat, max. h olyat eszel ami guszustalan attól akár rémálmod is lehet. :) Ezt olvastad valahol? Szeintem ilyen nincs.
2009. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
a marijuana befolyásolja
2009. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Komolyan gondoltam. Mondták pl. a fűszeres kajától rémálom lehetséges.
2009. szept. 14. 20:09
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Azt mondják valóban, hogy ha valaki sokat eszik lefekvés előtt akkor nyugtalanul fog aludni, és nyugtalanak lesznek az álmai is. Persze, hiszen megterheli a szervezetét és ahelyett hogy nyugodtan "takarék üzemmódba kapcsolhatna" emésztenie kell. Ezért nem szabad elalvás előtt néhány órával enni. De az az igazság, hogy arra viszont nincs recept, hogy ha mondjuk egy szalonnát eszel fél kiló kenyérrel lefekvés előtt, akkor össze-vissza álmaid lesznek.. :) csak az tuti, hogy nem fogsz jól aludni..
2009. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Ha élő hernyót eszel, attól lehet rémálmaid lesznek.

Ha tejes csemegeuborkás lekváros savanyúkáposztát eszel kakaós-majonézes-yoghurttal attól lehet álmodni se fogsz, mert az éjszakát a wc-n töltöd.

A nehéz ételektől, mivel éjjel nem emészted meg elvileg rosszabbul alszol és lehet rémálmod. Ahogy az erősen fűszeres ételektől is, amit írtál.

Ha egy kis fűvel megszórsz akármit attól biztos hülyeségeket fogsz álmodni, csak az meg nem étel.

2009. szept. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Lefekvés előtt verd ki xD
2009. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%

a következőket kell enni ha össze-vissza álmot akarsz:

vajas kenyér reszelt répával: szerelmi bomyodalmak álom

eperturmix: horror álmok!!!

spenót: nagyon össze-vissza álom!

kakaó: üldözős álom

ha a fentieket egyszerre eszed meg lefekvés előtt....nagyon durva lehet én még nem mertem kipróbálni!!!

sok sikert!

2009. szept. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam rosszat álmodni, ha közvetlenül lefekvés előtt csokit eszek. De nem értem miért.
2009. szept. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igyál délután kávét, vagy lefekvés elött, és próbálj meg aludni. A szakirodalomban az éjfél elöti álmoknak hívják a legdurvább álmokat. Ezek jellemzője, hogy teljesen értelmetlenek, és nappal emlékezve rájuk értelmezhetetlenek, épp ezért nem is szoktunk rájuk emlékezni. Kivéve ha megborul az alvásciklisunk valami miatt.
2009. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!