Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy gyakrabban...

Mit tegyek, hogy gyakrabban álmodjak?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ez a normális mennyiségű álom, de 1-2-3 havonta szoktam álmodni valamit. A többit átalszom. Mit tehetek azért, hogy gyakrabban álmodjak?


12/F


2009. szept. 20. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit.Én sokszor hónapokig sem álmodok semmit.
2009. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze, de nálam ez már egy 3-4 éve megy így.
2009. szept. 20. 10:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ezen agyalsz biztos nem fogsz álmodni..
2009. szept. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

minden éjjel álmodunk valamit( persze ha nem alszunk, akkor ugye nem),

csak legtöbbször elfelejtjük, mikor felébredünk (:

2009. szept. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

:) Az álomélet során a tudatalattinkkal kerülünk kapcsolatba. Te mennyire szeretnéd ezt?

Egyébként lehet, hogy most nincs olyan probléma az életedben ezek szerint jó ideje, amit ne akarnál tudatosan is megoldani. Ezért nem jön elő semmi az áloméletben. Ez jó, ha így van.

2009. szept. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minden éjjel álmodunk, vagyis nem csak éjjel, hanem akármikor,amikor alszunk. Ugyanis az alvás fázisokból áll, és van olyan, amikor álmodsz. Aki jól alszik, az nem emlékszik az álmaira. Nekem meg pont az a problémám, hogy minden éjjel rosszul alszok. Mindenre felkelek, és reggelente akár 5-10 álomra is emlékszek. Ez nagyon rossz, hidd el, mert sosem pihenem ki magam rendesen, folyton fáradt vagyok és nem tudok figyelni sem rendesen. Örülj neki,hogy tudsz mélyen aludni.

21/L

2009. szept. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

feküdj le korábban mint szoktál, és ne legyél teljesen befáradt. és akkor talán fogsz emlékezni.

vagypedig, ha reggel felébredtél, még aludj vissza kicsit, hiába nemvagy már álmos, próbélkozz. visszaalszol kb fél órára de lehet emlékezni fogsz arra h mit álmodtál akkor.

ugyanis akkor emléklszel, ha nemalszol mélyen

2009. szept. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindennap álmodsz,csak nem emlékszel!Inkább örülj neki!
2009. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
álomkontroll
2009. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!