Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek is gond van...

Szerintetek is gond van valahol odabent? Túl sokat idegeskedek amit elfolytok.

Figyelt kérdés

Néha azt érzem magamon, hogy nem teljesen tiszta az elmém vagy én nem tudom. Legtöbbször ha egyedül vagyok morcos és ideges leszek, de nem szeretem a nagy társaságot. Ha a barátaim velem vannak lököm a hülyeséget egymás után meg nagyon sokat nevetek, elviccelek mindent de ha eltűnnek egyből rossz kedvem van vagy nem is tudom. Ritkán előtör belőlem valami, hogy most úgy megvernék valakit. Vagy ha csak egy szót is szól (még ha nem is hozzám) akkor is nagyon ideges lehet. Amúgy nagyon könnyen és hamar fel lehet idegesíteni. Suliban a tanárok miatt nagyon sokat idegeskedek és az a legrosszabb, hogy semmit sem szólhatok nekik vissza, mert ha igen igazgatóit kapok. Amikor már nem bírom cérnával leordítom a tanárt, szerencsére nem szoktam kapni érte semmit mert amúgy mindig csendes vagyok. De általánosban volt egy jó pár szaktanárim. Egyébként nem jutna eszembe ilyen gyilkosság meg ilyenek :D

Csak túlságosan idegbeteg vagyok. A családomban apai nagymamám részén volt vagy 2 ember aki öngyilkos lett, a másik bezárkózott a házba mert a hangok azt mondták neki és éhenhalt meg ilyenek, de a nagyanyám se normális. Attól félek nagyon, hogy én is örököltem ezekből valamit. Próbálok megtenni mindent, hogy esély se legyen arra, hogy én is megkattanjak.

Mit tegyek? Lehet, hogy csak simán ilyen vagyok és nincs semmi baj, csak én gondolok rosszra, mert nem tudom levezetni a feszültséget?

16/L


2013. márc. 16. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj! Nekem is vannak ilyen tulajdonságaim! Előszőr én is azt hittem bekattanok de rájöttem hogy csak átmeneti, tinikorszak! Még most is ilyenek fognak el de a legjobb amit tehetsz elmondod valakinek a bajod gondod aki meghallgat :) 16/L
2013. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!