Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fél Frontinnal aludtam, de ma...

Fél Frontinnal aludtam, de ma olyan vagyok, mint egy élőhalott, nagyon álmos. Ez normális?

Figyelt kérdés
Muszáj volt bevennem egy felet, 0.25ösből, mert annyira fáradt és zaklatott voltam, hogy nem tudtam aludni. Régebben szedtem ezt a gyógyszert, már elszokhattam tőle. Jót aludtam, de ma borzasztó álmos, fáradt vagyok. Viszont ha ledőlök pihenni, nem tudok elaludni, borzasztó.

2013. márc. 19. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább a mai váltakozó fronthatás eredménye. Fél 0,25-ös Frontin nem okoz ilyen tüneteket.
2013. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mennyiség, amit bevettél nem sok, de ha elszokott tőle a szervezeted, normális, hogy így reagál. Az, hogy álmosnak érzed magad (ez jelen esetben mellékhatás), egy hosszabb alvás után megesik bárkivel, gyógyszer nélkül is (én minél többet alszom, annál nyomottabb vagyok napközben), de amúgy pihenésre valószínűleg nincs szüksége az idegrendszerednek (mert jót aludtál), ezért nem tudsz elaludni.
2013. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki reagál egyformán az altatókra,nyugtatókra.Van akit "kiüt" a 0,25-ös Xanax ,van olyan aki meg sem érzi. A mai álmosságod lehet attól,h a szervezeted érzékenyebben reagál rá.
2013. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még régen, amikor először szedtem, akkor ütött ki ennyire a frontin, lehet, hogy tényleg ennyire elszoktam. Időnként be-be vettem belőle, most kb háromnegyed éve semmit. Legalább most nem úgy fáradt, mint tegnap, akkor a pánik roham is kerülgetett, most olyan "nyugodt" fáradt vagyok. Remélem holnap már jól leszek.

Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz.

2013. márc. 19. 15:23
 5/5 A kérdező kommentje:
5 óra fele már jobban lettem :))
2013. márc. 19. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!