Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » League of legends közben...

Dubikah kérdése:

League of legends közben gyakran ideges leszek, török, zúzok mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
nem játszol vele, ez a legegyszerübb. az ember azért játszik hogy élvezze, kikapcsolódjon, márpedig ha csak ideges leszel tőle nem ezt a célt szolgálja, én a helyedben törölném azonnal.
2013. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ismertem egy srácot aki szintén igy volt. Kitörölte, azóta nem ideges rajta. Egy megoldás.

DE, valsz túl komolyan veszed a játékot, ha megtanulod nem felvenni az oltásokat stb., és csak mondjuk napi 1et játszol, helyette keresel más hobbit, és ez is csak egy kedvelt időtöltés lesz, akkor nem fog izgatni annyira, mert nem ez lesz a legfontosabb. Ha most sem fontos neked a játék, csak simán felb*sz, akkor meg hagyd abba tényleg. :)

2013. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is sokat idegeskedek rajta. Múltkor zsinórba 3 ranked defeat után lehúztam a redőnyöket, lekapcsoltam a villanyt, bebújtam a takaró alá zenét hallgattam és elaludtam..xD Este 7-től aludtam reggel 6-ig... :D
2013. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!