Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen fajta melltartó lenne...

Milyen fajta melltartó lenne nekem az ideális (többi lent)? Képeket is linkeljtek

Figyelt kérdés

már 1 éve próbálom megtalálni az ideális melltartót de nem sikerül mert nem tud ennek mindegyike sikerülni:-ne lógjon tőle pár év múlva sem -megfelelő méret -kényelmes legyen -ne csússzon le a bimbóm alá -egészséges legyen -ne legyen tőle hegyes(szép kerek legyen)

na és még azt sem tudom hogy ha 75/B-s melltartó méretem van akkor később lógni fognak ha itthonra nem hordok melltartót?:o agy inkább hordjak valami kis toppot itthonra?



2013. márc. 23. 12:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés épp nem a mentális egészségbe férne bele, de itt is jó. Talán éppen neked kellene képet mellékelned, az alakodról. E nélkül csak találgatni tudnánk...
2013. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Tényleg 75/B-s a melled? Vagy valami ritka formája van? Az azért annyira nem nagy, hogy ennyire rá kelljen parázni a melltartó vásárlásra, és aggódni, hogy kell-e otthon is viselni, nehogy lógjon.

Én a C&A-ban találok erre a méretre tökéletesen megfelelő melltartót olcsóért. Felpróbálsz 3 fazont, egyik tuti bejön.

2013. márc. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
hát én ha találok egy merevítős szivacsos melltartót valamiért mindegyik lecsúszik és nem tudok sem tesinzi normáisan sem nagyobb mozdulatokat csinálni >< pedig ha felveszem nem látom kicsinek
2013. márc. 23. 23:40
 4/25 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az a gond, hogy szivacsos? Nekem a kedvencem, ami merevítős ugyan, de egy sima anyag bevonata van, semmi push, szivacs meg ilyesmi. Abban sportolni is nagyon jó.
2013. márc. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ja, azt olvastam felcsúszik. Ha lecsúszik az nem jó ha állítasz a pántján, hogy legyen szorosabb?
2013. márc. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
hát mindig a legszorosabbra rakom és már elnyúlik a pánt meg miden de még akkor is lecsúszik egy idő után:SSS
2013. márc. 24. 12:04
 7/25 A kérdező kommentje:
amúgy igen gondolkoztam már azon hogy a szivacs miatt csúszik le (ami tuti) csak nekem ugye hegyes mellem van és a szivaccsal próbálom takarni :/ ezért hordok merevitős szivacsosat..aztán gondolkoztam hogy lehet visszakéne térnem egy ilyen sportmelltartóra amiben van szivacs de abból is megkéne találnom a megfelelő méretet mert azok kisebb mellekre vannak általában
2013. márc. 24. 12:06
 8/25 anonim ***** válasza:
Szerintem az neked is bejönne, amit én hordok. Sima merevítős, szivacs nélkül. Mert azért annak is erős az anyaga, és kerekített formája van, így hiába nincs kitömve, akkor is azért ad egy jó formát, és szerintem kényelmes is. Próbálgass olyat, ami keménynek tűnik, még sincs benne bélés!
2013. márc. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

tudnál linkelni egy olyasmit amit te hordasz?:))

mert tényleg lehet az lesz a megoldás mert nyáron nem leht vastagpántosat felvenni

2013. márc. 24. 12:33
 10/25 anonim ***** válasza:

Ez talán olyan (bár jó lenne belülről is látni, hogy meggyőződjünk róla, mert innen akár push-os is lehet..), de kívülről kb. így néz ki, ami a fazonját illeti.

[link]

Szóval ez a full egyszerű, sima. Ennek általában az anyaga is puha,de azért van tartása, és nincs benne tömés.

2013. márc. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!