Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mért nem tudok este aludni?

Mért nem tudok este aludni?

Figyelt kérdés

nagyon nehezen alszok el esténként. miért lehet ez? nem szoktam estére nehéz kajákat enni, mindig vmi fehérjedús kaját eszek.

mit csináljak?


2013. márc. 25. 20:08
 1/5 anonim válasza:

eléggé lefáradsz napközben?

alszol délután ?mert akkor kipihened magad, és ezmiatt nem tudsz esténként elaludni.

Esetleg lelki problémák vannak ?

én is nagyon keveset alszom éjjel, mert én sem tudok elaludni.. igazi éjjeli bagoly típus vagyok, napközben bármikor tudnék aludni. Meg nekem az is a problémám, hogy nem tudok kikapcsolódni, ezért mikor aludni kellene, folyamatosan jár az agyam .. lehet te is ilyen típus vagy. Ja, meg mondják hogy nem jó az sem, ha számítógépezel, közvetlen lefekvés előtt (én mindig ezt csinálom, valószínű ez sem jó)

Ha ezekre odafigyelsz, és így sem oldódik meg a probléma, akkor érdemes kipróbálnom természetes anyagokból készült altatót. Én a Valeriana Teva-t próbáltam ki, csak természetes anyagokat tartalmaz, nem tekinthető gyógyszernek, szerintem olvass utána, és próbáld ki ha gondolod.

Én egyszerre kettőt vettem be, de semmi hatását nem éreztem mondjuk, elsőre sem. De azért megéri kipróbálni, hátha nálad beválik :)

2013. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ. most 2 hétig itthon kellett ülnöm, mert bárányhimlős voltam úgyhogy nem igazán tudtam mozogni. délután nem szoktam aludni, de viszont én is lefekvés előtt szoktam számítógépezni. kipróbálom, hogy hanyagolom egy kicsit a gépet, max délelőtt ülök le elé és majd meglátom h milyen lesz.

köszi még 1x a választ

2013. márc. 25. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves kérdező? Én is bárnyhimlős lettem.:D
2013. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

16 leszek.

te mennyi vagy?

2013. márc. 26. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok.
2013. márc. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!