Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatosan stresszelek,...

Folyamatosan stresszelek, főleg a fősuli miatt. Frusztrál ha be kell mennem azok közé az emberek közé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
mit tegyek idegkimerültség ellen? annyira hozzászoktam a stresszhez h néha észre se veszem h folyton jár a kezem és ideges vagyok. Legszívesebben visszafordulnék a tanszék folyosójáról :(
2009. szept. 20. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sportolj, és járj el barátokkal kicsit kimozdulni a természetbe.

Nem pedig csak otthon ülni, plusz gépezni. A természetnek nagyon jó nyugtató hatása van. Akár egyedül is kiülsz egy ilyen szép napon, mint a mai és akár hangosan is elkezded mondani a problémáidat, a félelmeidet és mindent.

Hidd el sokkal másképp fogod magad utána érezni.

A természetnek gyógyító ereje van.

2009. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

keress a csoporttársaid közt valakit, akivel össze tudsz barátkozni, és akkor már nem "azok közé az embere közé" kell bemenni, nem így fogod érezni, hanem kicsit oldottabban

nekem ez vált be

2009. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Megkérdezhetem, mi a konkrét félelem az emberektől? Ezzel érdemes lenne mélyebben foglalkozni.
2009. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
és szedj magne B6 ot !!
2009. szept. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi az eddigieket!

Azért vagyok ennyire menekülős,mert már2 évet csúsztam pont pánikbetegség miatt.a tanárok linkségnek vagy hisztinek vették,ahelyett h megkérdezték volna mi bajom van,visszahallottam miket mondtak a tanáriban.tudjátok ez egy kis tanszék és tudom h szarni kéne rájuk,de senkinek nem esik jól ha ilyet hall.van 1-2tanár akik jobban ismernek és ez sokat jelent. de van olyan is aki ok nélkül bunkó. sajnos olyan érzékeny fajta vagyok aki nehezen lép túl ilyeneken.idén végre diplomázom ha minden jól megy.de ezt az évet is túl kell élni vhogy :S

2009. szept. 20. 13:07
 6/9 anonim válasza:
100%
Azt hiszem ismerem a helyzetet valamelyest. én is egy érzékenykedős emberke vagyok, aki eléggé fél a konfliktusoktól, pláne egy munkahelyi, vagy tanulmányi közegben. Valamennyire kellene felvállalni néhány konfliktust azokkal, akiktől tartasz, mert így romlani fog a helyzet tovább.
2009. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
keress egy jó kineziológust és gyógyulj meg
2009. szept. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem érzed jól magad abban a közegben, azon a főiskolán, és nem is teljesítesz jól, akkor érdemes megfontolnod hogy abbahagyod. Hosszabb távon csak kikészülnél.
2009. okt. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most olvastam hogy már diplománi készülsz. Akkor még csak kibírod valahogy ezt a kis időt ha eddig ment.
2009. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!