Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok és nem...

Depressziós vagyok és nem tudok mit csinálni?

Figyelt kérdés

Az van, hogy már 4 éve teljesen letört vagyok semmi életkedvem sincsen,nagyon csúnyának látom magam ,teljesen visszahúzódó lettem és ez csak rosszabbodik.. 15 éves vagyok egyébként:)

Szóval a helyzet 1 éve lett nagyon rossz, amikor a szüleim elváltak és a suliban is nagyon rossz volt, nagyon sokat sírtam mindennap gondoltam a halálra stb. Most vagdosom magam kb minden második nap és utálok élni, utálom magam és nagyon utálom hogy nem szeret senki.. Voltam orvosnál ,írt is fel gyógyszert mondta h depressziós vagyok ,de nem segít semmit.. minden ugyanolyan rossz. Mit tehetnék?


15.l


2013. ápr. 2. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:

ha már 4 évet "elpazaroltál" ne várj tovább. menj más orvosokhoz mert itt már kell szakember segítsége.

addig is, ha erőszakkal is, de vonszold ki magad a napra (már amikor süt) kirándulj, sétálj egyedül, vagy keress valami elfoglaltságot, művészetet amiben kifejezheted az érzelmeidet.

egyél vitaminokat, mert az is sokat tud segíteni. van hogy annak hiánya okoz letörtséget.

környezet változás is jót tenne, ha teheted menj el valahova, mamádhoz, vagy bármilyen rokonodhoz, és próbáld szebbnek látni az életet.

ápold magad, tarts gyertyafényes fürdőzést, és szépítkezz.

menj el ruhát vásárolni.

lehetetlenül hangozhat, hogy ilyeneket csinálj, de hidd el, ha sikerül rá venni magad, sokat segíthet.

és a keresőbe ne azt a szót írd hogy depresszió, szomorúság, hanem hogy boldogság, kiegyensúlyozottság, harmónikus élet

2013. ápr. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen orvosnál voltál te aki csak gyógyszert írt fel és azzal letudott???? Neked terápiára lenne szükséged, keress fel egy rendes pszichológust. És mondd el neki a vagdosást is, taníthat relaxációs módszereket, hogy ne legyen rá szükséged..
2013. ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szoktam szépítkezni és vásárolni is ,de nem segít..

az orvosnál most voltam ,két hete először, de igazából bármit mondtam neki konkrétan leszidott.

2013. ápr. 3. 14:40
 4/5 anonim válasza:
Van kedved ismerkedni?
2013. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen..
2013. ápr. 4. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!