Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Visszaeső depressziós vagyok,...

Visszaeső depressziós vagyok, volt már valaki ilyen közöttetek?

Figyelt kérdés
Jelenleg főiskolás vagyok, és újra beleestem a depresszióba. Nem tudok bemenni órákra sem, nem merek itthonról elindulni sem. Nem tudom mit tegyek. Voltam már Pszichológusnál is.
2013. márc. 20. 10:21
 1/5 anonim válasza:
Szia. Figyelj csak, fiatal vagy, előtted az élet miért foglalkozol, gondolkozol oylan dolgokon amiken még ráér később? Most tanulj tedd azt amit szeretnél járj iskolába.. Nem éri meg erre pazarolni a fiatalságod.Tudom könnyü mondani, de ha nem teszel érte nem fog elmulni. Ugy tegyél érte hogy kimozdulsz akármennyi is van-e kedved vagy nem. Mindenkinek vannak ilyen időszakai talán a rossz idő miatt. Nekem is volt, ha gyógyulni akarsz minden az akarat kérdése. Sok sikert
2013. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jelen!

A második kör végén járok.

2013. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És Te hogy bírod?
2013. márc. 22. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Megrémít a gondolat hogy bármikor visszajöhet életem során.

Szedem a gyógyszert. Most jól vagyok.

Nálad mizu?

Írj privátot ha szeretnél beszélgetni!

2013. márc. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is "hullámvasutazom". Bipoláris zavarom van.


21/f

2013. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!