Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet a szürke hétközna...

Hogyan lehet a szürke hétköznapokon túllépni, hogy?

Figyelt kérdés

Túlélni.

Mindehonna áramlik ránk eza valósítsd meg önmagad(mintha tudnám,hogy ki vagyok),érd el az álmid,céljai(mert ha nincs az nagy baj)

Persze ezek a lekesítő videók,idézetek csak azt nem mondák el,hogy csináld.

A különböző tréningeés ezoterikus maszlagok amik segíteni hívatottak az életünkkiteljesedésében és pillanatnyi erőt ednak-egyesekenk egy valamire nem készítenek fel.

Arra,hogy a szürke hétköznapok széttörik aleleksedést,az álmokat,célokat a feléjük vezető utat.

Ezen,hogy lehet túllépni?

Olyan,mint ha azt akarnák mondani,hogy ha nem így élsz nem is élsz.

Tényelg így van? Ha nincs cél,küldetés,ambíció,álom, kűzdés az nem is élet ?

Mit nyerek azzalha kűzdök,de nem érem el?



2012. nov. 28. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy lehet. de szépen írsz, jól fogalmazol és jól látod a dolgokat. lehet ez pl örömet okozna, ha írogatnál magadnak.


mert szerintem valami ilyen kérdések az érdekesek, amiken gondolkodsz. erről szól a játék. valahogy fenntartani a saját és mások jó kedélyét, mindannak ellenére, amiről írsz. sőt emelni rajta. de nem hiszem, hogy van aki ezt véglegesen megoldotta volna.

2012. nov. 29. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves lehetsz, de szerintem az életnek a célja épp a szürke hétköznapok biztosítása. Hogy ne legyenek kilengések. Hogy minden napra jusson étel, fedél, szeretet. Hogy ne legyenek vulkánkitörések, cunamik. Hogy legyen munkám, legyen egészségem. Vagy én értettelek rosszul?
2012. nov. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogalmazd meg magadnak azokat az álmokat, célokat, és gondolj rájuk minél többször a hétköznapokon is.
2012. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A helyesírásom akkor is hagy némi kívánnivalót maga után hanem sietek....


2-es

Van némi igazság abban amit írsz.

Öröm, boldogság, szórakozás, kikapcsolódás is jár vele?Vagy csak a (stresszes)munka ?

2012. nov. 29. 19:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, természetesen. Továbbmegyek: a munkát is lehet szeretni. A munkahelyi közösségbe is lehet jól érezni magadat. Ezért kell jól választani munkahelyet, szakterületet És ez mind rajtunk múlik. De kérdezz nyugodtan
2012. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Szerintem is a munka megválasztása nagyon fontos és cél is lehet egyben :) kitalálni mi az amivel szívesen foglalkoznál, felvegyenek abba a suliba, elvégezd ez mind álom, és utána szeretni fogod a munkád. Egy szeretetteli család is álom, ahol nem válunk el, ahol lelkileg egészséges gyerekeket nevelünk, otthon ahova jó hazamenni. Szerintem hinni kell benne hogy meg tudod valósítani, tenni érte, küzdeni, ez ad majd igazi értéket az álmaidnak. Ha találsz olyan társat magad mellé, akivel szeretitek egymást, az is értelmet ad a minden napoknak, a céljaid elérésének. A saját életemben én ezt tapasztaltam. Nem csak azok az igazi önmegvalósítások és álmok amik híressé, világbajnokká stb tesznek. Az ilyen mindennapi dolgok adják az örömet, célt.
2012. dec. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Az ilyen mindennapi dolgok adják az örömet, célt."


A többi a hab a tortán....

2012. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!