Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az milyen pszichiátriai...

Az milyen pszichiátriai kórkép, ha valaki egyszer csak átkapcsol halandzsa beszédbe (teljesen folyékonan, mintha egy nyelvet beszélne), akaratlanul? Majd úgy el is múlik.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
touret szidróma de ezt ne vedd készpénznek.
2013. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hat ez tobb minden lehet. hany eves akirol szo van? vannak mas tunetek is?
2013. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy ilyen emberrel találkoztam, egy terápiás házban. De pont akkor jött, mikor jöttem el. Olyan középkorú lehet. Több mindent nem tudok. Ilyenről még korábban sosem hallottam, pedig sokat olvasgattam ilyen témában.
2013. ápr. 9. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:

a touret szindroma amit az elso kommentben mondtak nem hiszem h helyes lenne. Az nem egy halandzsa nyelv, hanem random szavak, karomkodasok kitorese.


Ugy hangzik, mint amit angolul ugy neveznek amikor valaki: tounge-ul beszel. a masik neve: Glossolalia

[link]

2013. ápr. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!