Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok olyan gyógyszert...

Tudnátok olyan gyógyszert vagy gyógyhatású készítményt ajánlani ami segít a koncentrációban illetve a memóriában?

Figyelt kérdés

Érettségi előtt állok és nincs vesztegetni való időm,ezért szeretnék vmi gyógyhatású készítményt,amivel könnyebben ,hamarabb menne a tanulás.Légyszi írjátok le h mit ajánlanátok és esetleg személyes tapasztalatokat is!

Köszönöm :)



2013. ápr. 11. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
lecitin
2013. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nootropil
2013. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lecitin egy rakás trágya ilyesmi problémákra, főleg úgy, hogy valami eredményt is szeretnénk elérni.


A nootropilt kiírja szerintem a neurológus, de akár a cavintont is, ha arról van szó. Én valójában jobbnak gondolom a cavintont rövid távra, az érettségi idejéig, és természetesen az érettségi alatt is.


Azt meg lehet szerintem magán neurológussal beszélni, hogy ilyen célra kellene. Én is azt szoktam mondani, hogy nem vagyok semmi rossz elrontója, de azért tudni kell egy orvosnak azt, hogy lehet-e a cavintont adni neked, és milyen dózisban.


Hosszabb távon pedig a Ginko Biloba készítmények is megfelelőek. A Nootropil vagy Cavinton egy egészséges embernek nem való hosszabb távon keresztül. De egy gyógynövényes készítmény nem okozhat problémát, ha megfelelően adagolod.

2013. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!