Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tele vagyok félelemmel, nem...

Tele vagyok félelemmel, nem szeretnék egy agykurkászt?

Figyelt kérdés
Mindenbizonnyal a pszichológusom reagálja túl az egészet és nincs szükségem komolyabb segítségre. De ha még is elmegyek ott mi történik? Beszélgetünk csak? Nem kellek ott maradni?

2013. ápr. 12. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem kell-e ott maradni? Ha rögtön elmész, akkor nem tudtok beszélgetni... :) De nem fognak kórházban bent tartani, nyugi. Általában úgy történik, hogy kitöltetnek veled pár tesztet, aztán bemész, beszélgettek, megkérdezi, mi a baj, mit gondolsz, miben lehetnének segítségedre, stb.
2013. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jaj várjál, agykurkász alatt pszichiátert értesz, és jársz már pszichológushoz? Akkor valószínűleg azért küld, mert úgy gondolja, hogy gyógyszer szükséges ahhoz, hogy tovább tudjatok haladni.

Engem is elküldött a pszichológusom, mert annyira padlón voltam, hogy semmit nem tudott kezdeni velem, nem is beszéltem szinte semmit. Aztán mikor kezdett hatni a gyógyszer már sokkal könnyebben beszéltem, és tudtunk haladni

2013. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen a pszichiátert értem az alatt. (:

Köszike a válaszokat. kedves első :nem úgy gondoltam,hogy egyből elmegyek miután alig léptem be az ajtón :D, a pszichológusom szerint bent foghatnak. És kedves utolsó mennyi idős voltál mikor ez történt?

2013. ápr. 12. 22:42
 4/5 anonim ***** válasza:

ez pszichiáter függő. valamelyik meghallgat. valamelyik csak gyógyszert ír fel.

van amelyik tart terápiát, és olyan is, aki egyszer meghallgat, utána csak gyógyszerez, és az asszisztenseitől informálódik (mmint csak az asszisztensek beszélnek a beteggel, az orvos nem, de ez elég gáz sztem...)

2013. ápr. 15. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20 éves voltam, mikor ez történt
2013. ápr. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!