Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi legyek ha mar nagy (felnott...

Mi legyek ha mar nagy (felnott) vagyok?

Figyelt kérdés

SZiasztok, en most mar 22 eves fiu vagyok, es kuszkodom 1 hatalmas problemaval.. aminek mar cimet is adtam tehat mi legyek ha mar felnott vagyok?

Talan sokaknak furcsa de en igazan koszkodom ezzel a kerdessel, tehat nem tudom hogy mi akarok lenni, mivel szeretnek foglalkozni a kozel jovoben.. gyerek koromban voltak nekem is almaim vagyaim arrol hogy katona leszek vagy jo focista, de ezek elmultak. Most kulfoldon dolgom (hazfelujjitas) es nap mint nap ezen gondolkozom hogy mi. ki legyek?

Oszinte leszek, Nem tudom meg fogalmazni vagy eggyaltalan nem erdekel semmi annyira hogy azt mondjam hogy en az akarok lenni es csinalom 100%-al hogy elorehaladjak.. Nagy almam vannak de sokak talan emberek 99%-a kirohognek ha azt mondom hogy szinesz szeretnek lenni vagy valami hasonlo.. Na igen biztos vagyok bene ha talan "te" is olvasod most nevetsz es aztmondod: ''Szanalmas" Igen de ez az almom. Nem tudom azt mondani hogy egy haz epitesi vallakozast akarok mert NEM erdekelnek az ijesmik.. Most igen abban dolgozom de valahol el kell kezdeni.. Amerikaban dolgozom es akarmennyire is rossz a helyzet itt is de azert meg ez az orszag meg mindig a "lehetosegek orszaga''! ES igy van de irtam hogy szineszkedessel akarok foglalkozni, na de igen am de hol kezdjem stb? Hol induljak el? es megannyi kerdesem lenne de talan csak feleslegesen irom ide. Abszolut nem tudom mit kezdjek az eletemmel ez a legrosszab dolog! :((((((



2013. ápr. 17. 05:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én elolvastam a soraidat és egyáltalán nem nevettelek ki. Ha a színészet érdekel akkor annak tanulj ,ne foglalkozz másokkal mit szólnak hozzá.
2013. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

(amatőr) színjátszó csoportok nincsenek arrafelé?

talán oda mehetnél. ha nem is lennél fő állású színész, mert esetleg nem jön össze, színjátszásra akkor is lesz mindig esélyed.

+ csomószor szoktak keresni statisztákat filmekhez, vagy szereplőválogatást tartanak... ezekre is eljárhatsz.

2013. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy nem tudod, mi akarsz lenni és hogy nem érdekel semmi, holott minden álmod, hogy színész legyél. Ez így valahogy nem passzol össze. Szerintem csak nincs önbizalmad és önismereted, kishitű vagy és képtelen vagy előre gondolkodni. Ha színész akarsz lenni, legyél. Tegyél érte. És ne foglalkozz azzal, hogy mások mit gondolnak.


Jelentkezz színművészetire.

2013. ápr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok, elsonek is koszonom telleg azoknak akik irtak nem, hisz azt hittem hogy csak a negativ emberek irnak majd hogy "nõjel mar fel'' stb.. (volt mar ra pelda)

masodara pedig az utolso hozza szolonak mondanam hogy igen az a kerdes volt az en fejemben mikor irtam hogy nem tudom mi legyek mikozben "minden almom hogy szinesz legyek" kijavitanam magam tehat igen az az almom de mi van ha nem jon ossze? nem alok altalaban negativan a dolgokhoz de a mai vilagban sajnos mindenbe bele kell gondolni, es mi lenne ha telleg ugy alakulna mihez kezdenek utanna? az nem egy olyan foglalkozas mint egy villanyszerelo amihez jo forman nem szerencse kell hanem egy kis tanulas-gyakorlat, szoval nehez ez.. Midenesetre meg fogom probalni es ahogy tudom azt fogom csak magam ele rakni es csinalni csinalni. Nagyon szeretnek egy szineszkedes vagy hasonlo munkat de egyszeruen nincs iazan ralatasom ezekre a dolgokra.. Ki tudja mit hoz a jovo? meglatjuk! Koszi megegyszer a valaszokat es a biztatast sokat jelent meg ha csak ismeretlen emberek is mondjak! Ha valaki jart mar hasonlo cipoben, (ha nem is szineszkes a tema) akkor is megkoszonnem ha tanacsot adnatok! koszi megegyszer nektek!

2013. ápr. 17. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell azzal foglalkozni, hogy mi lesz, ha nem jön össze. Az álmok ilyenek, vagy összejön, vagy nem. De ettől függetlenül is hajszolni kell, máskülönben soha nem leszel boldog.
2013. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem tanárom mondta, hogy úgy rajzolok, hogy avval meg kell, hogy tudjak élni. ezt mondtam többeknek, de mégis többen mondták, hogy (ezért-vagy azért, meg hogy milyen felelőtlen a tanárom, hogy ilyenekkel ámít) úgysem fog sikerülni, anyám még (folyamatosan) hozta is a példákat, hogy ennek se sikerült,annak se sikerült.


és aztán mégis sikerült, hogy kizárólag a rajzolásból éljek meg.

2013. ápr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ja, nekem is kellet azért a szerencse is hozzá, tehát ha mégse jött volna össze, hogy a rajzolásból éljek meg, attól még csomót rajzolnék, csak akkor csak hobbiból, így meg munkából is.

színészkedhetsz te is akár főállásban, akár hobbiból...

ha nem próbálod meg, az a biztos kudarc

2013. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!