Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan növelhetném az önbizalmam?

Hogyan növelhetném az önbizalmam?

Figyelt kérdés
A külsőmmel nincs semmi gondom. A belsőmmel annál inkább. Ha meg is merek szólalni, nagyon halkan beszélek, és annyira ideges vagyok, hogy néha összevissza beszélek. Személyiségfejlesztéssel kapcsolatos tapasztalatokat, ajánlásokat szívesen fogadok.
2013. ápr. 17. 18:13
 1/3 Kispintér válasza:

Nekem úgy sikerült az önbizalmamat növelni hogy: próbáltam mindent egyedül megcsinálni, ha érdeklődni kellet valamiről akkor egyedül mentem oda a legfontosabb: sokat beszélgetek haverokkal.

ui.: remélem hasznos volt a válaszom. :)

2013. ápr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jaja be kell menni a sűrűjébe emberek közé és majd kapsz hideget meleget a lényeg hogy így legalább majd megtanulod mi az a szellemi szint, érdeklődési kör stb. ahová tartozol...
2013. ápr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Először is nyugodj meg, ehhez hasonló problémával nem vagy egyedül. Általában minden társaságban vannak határozottabb, rámenősebb emberek, és vannak gátlásosabbak is. Ezt figyeld meg nyugodtan, és már nem is tűnik olyan borzasztónak a dolog. Ha tudsz nyugodt szemlélő lenni, akkor pl. nem azonnal kezded hadarni a választ, hanem nyugodtan átgondolod, és lehet, hogy a hangerő is jobb lesz, meg tartalmilag is. Ha nem hallják jól, vagy nekik kell hallókészülék, vagy neked mikrofon /vagy mindkettő:)

2013. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!