Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek tetszem nemveszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillus:3 kérdése:

Ha valakinek tetszem nemveszem észre. Akár mennyire nyomul nem veszem magamra mert én hogy tetszhetnék neki. és ez nagyon sok mindent összezavar bennem. Mivel növelhetném az önbizalmam? :o

Figyelt kérdés
a többiek mondják hogy hülye vagyok hogy nem veszem észre. de én ha szemtől szembe bevallaná, se tudnám elhinni:o

2013. febr. 26. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
na itt a baj. ha ennyien mondják, akkor simán elhiheted. pár hónapig beszéld be magadnak, hogy jól nézel ki és sok embernek tetszel. aztán már nem lesz ilyen gondod
2013. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem érzem igy akkor mért meséljem be magamnak?:/
2013. febr. 26. 20:55
 3/4 anonim válasza:

Én is így vagyok,, csak fiúként. Mondjuk én tényleg nem vagyo egy adonisz, se egy lányok álma, de időnként facebookon szoktak lányok nyomulni még rám is, furcsa mód. Bár lehet, ha élőben látnának már nem kellenék nekik.

Én sem tudom a gyógyszert a bajra, örülnék,ha valaha is lenne barátnőm már végre. Sokszor az utcára is utálok kimenni, annyira rondának érzem magam. Meg attól félek, hogy valaki lerondáz. Ha tehetem eltakarom az egész fejem valamivel, sajnos jön a jobb idő, nem tudom mi lesz, kell valami jó sapka vagy maszk.

2013. febr. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem is gondoltam hogy a fiuknak is vannak ilyen problémáik.:o

én utálok sokáig valaki szemébe nézni mert attól félek észre vesz valami hibát az arcomon:S

2013. febr. 27. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!