Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sírás, idegeskedés, ok nélküli...

Sírás, idegeskedés, ok nélküli rosszkedvre van "megoldást" gyógyszerek nélkül?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és már elég régóta depresszióban "szenvedek"(<- így szokás írni,de inkább tőlem szenvednek az emberek..) kb 3 éve egy pszihiáter felírt 2 féle gyógyszert, xanax volt az egyik a másik fogalmam sincs.. ezektől egy ideig 'jobban voltam' de amikor hozzászoktam, már egyáltalán nem segített ezért abbahagytam,(ezért áll a kérdésemben hogy "gyógyszer nélkül").

Azt hittem hogy ki fogom nőni ezt a dolgot, de időről-időre csak rosszabul érzem magam és egyre jobban utálom a tényt hogy élek (semmiképp sem lennék öngyilkos, de egyáltalán nem szeretem hogy a világon vagyok:D). És ígazából semmi okom nincs arra hogy így lássam a dolgokat, mégis mindig sírok minden hülyeségen vagy épp ok nélkül és gyakran 2 napig nem tudok aludni.


Hasonló tapasztalatok? :[


Lehetsége "depresszióval születni" vagy ilyesmi :D :/ ?


2013. ápr. 21. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
van, pszichoterápiának is hívják az egyik módját
2013. ápr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meg napozz, Szedj d-vitamint, omega-3-at és legyél sokat napon, lehet kapni ilyen napfényizzót, talán az is segít.

B12 vitamin, folsav, B6 vitamin

[link]

[link]

2013. ápr. 22. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a xanax az nem jó


szerintem átélt traumák, családi berögzült rossz szokások miatt vagy ilyen, meg kamaszkori depresszió egy létező dolog, életvezetési tanácsadás kéne neked, nem mindenféle gyógyszer


én ezen fel vagyok háborodva, hogy ilyen fiatal embereknek agyba főbe írják fel a gyógyszereket, tényleges segítség nélkül

2013. ápr. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, antidepresszánsok inkább csak ártanak. Esetleg egy jó pszihológus a vitaminok és omega3 mellett?
2013. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, pszihológussal igazából nem tudnék mit beszélni, de ezek az ajánlatok hogy milyen vitaminokat kéne szednem + a napozás hasznosnak tűnik, nem hiszem hogy halottam/olvastam volna ezekről :)
2013. ápr. 22. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!