Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utálattal fordulok azokhoz...

Utálattal fordulok azokhoz akik megbántottak, nem tudok megbocsátani. Régen nem ilyen voltam. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nem tudok megbocsátani, nagyon nagy harag van bennem azok felé akik bántottak. Befelé fordulok és nem vagyok kíváncsi a külvilágra.

2013. ápr. 25. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül! Ha pedig bocsánatot sem kérnek, még rosszabb. Én is rekord ideig tudok haragudni,de ok nélkül soha.
2013. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok nélkül én sem haragszom, de ha valaki akiben megbíztam és megbánt ( pl családtag. barát)akkor az nyomot hagy.
2013. ápr. 25. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Bak a csillagjegyed? Amúgy nagyon fontos a megbocsátás az életben, mert így akár évtizedekig is magaddal vihetsz egy sérelmet, amitől nem tudsz szabadulni. Ez kicsit se lesz fontos annak, aki megbántott, tehát nem érte v. ellene, hanem magadért kell megtenned. Nem kell szólni senkinek róla, magadban bocsáss meg mindenkinek és engedd el a haragot.
2013. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert eleged lett abból, hogy visszaéltek a bizalmaddal. Ismerős helyzet. A gond ezzel csak az, hogy a harag nem őket mérgezi, hanem téged. Én is haragtartó vagyok amúgy, nem keresem azokat, akik megbántottak (legalábbis ha még bocsánatot sem kérnek). Azonban dolgozom ezen, próbálom "elengedni" a haragomat, egyelőre nem megy.
2013. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
azt azért gondold át,te esetleg hány embert bántottál meg.most éppen én is ezt teszem már egy ideje,de mégis sikerült ma is megbántani azt akit legjobban szeretek.nagyon nehéz dolog ez..én se tudok sokaknak megbocsátani, de csak azoknak, akikről végleg lemondtam,és sajnos emberként sem tudok tekinteni rájuk..mi emberek amúgy már csak ilyenek vagyunk..állatok ilyet nem csinálnak,h csak úgy unalomból szemétkednek,v ezzel fedik el saját szerencsétlenségüket.
2013. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!