Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem azt, hogy semmiben...

Miért érzem azt, hogy semmiben sem vagyok jó?

Figyelt kérdés
Akármibe belekezdek, nem látom semmiben azt, hogy valami értelmeset elértem volna vele, egyszerűen nem vagyok megelégedve semmivel... Miért?
2013. ápr. 28. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1)Tényleg nem vagy jó semmiben

2)maximalista vagy

3)nagyon rossz a gondolkodásmódod, nincs önbizalmad, rossz az önértékelésed

2013. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rengeteg dolgot próbáltam már.. tánc, gitár, zongora, éneklés, művészet, box, gördeszka ...stb. Semmit sem adok fel idő előtt, de amikor azt veszem észre, hogy több hónapot vagy egy két esetben éveket áldoztam a semmire, mert semmire se volt jó a napi több óra gyakorlás egyszerűen megőrülök, annyira szomorú vagyok :(
2013. ápr. 28. 19:45
 3/13 anonim ***** válasza:
Mit akarsz elérni? Nem az a lényeg, hogy CSINÁLD és jó legyél benne? :))) Ennek kellene a lényegnek lennie. Hogy a művészetek, sportok stb. kikapcsoljanak, élvezd, stb. Nem arra, hogy még több fejfájást okozzanak... Nem kell mindenkinek zenésznek/festőnek/profi táncosnak stb. lennie...
2013. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pl ha egy Yann Tiersen számot zongorázok, és egy két hangot mellé ütök.. egyszerűen utálom amikor csak bénázok :( Mindegy, nem sajnáltatom magam valószínűleg még csak nem találtam meg azt amiben jó lehetek :) Köszi a válaszaid.
2013. ápr. 28. 19:50
 5/13 anonim ***** válasza:
nincs mit! DE szerintem az önértékeléseddel lehet a gond...
2013. ápr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kisebbségi komplexus , önbizalom hiány és túl magasra teszed a mércét.
2013. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De ez miért van ? :(
2013. ápr. 28. 20:55
 8/13 anonim ***** válasza:
pszichológus nagyon szépen ki tudja deríteni veled együtt!
2013. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mennyire szép az írásod?
2013. ápr. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A kézírásomra gondolsz? Olvasható, igényes.. nem tudom mi más jelzőt tudnék rá írni.
2013. ápr. 29. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!