Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális, hogy semmiben nem...

Normális, hogy semmiben nem érzem jól magam?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok,tele van a szekrényem szép ruhákkal,de úgy érzem,hogy minden olyan rosszul áll!!!Tudom,hogy csak hiszti,de annyira elegem van már ebből,mindig úgy indulok el vhova,hogy nem érzem jól magam,pedig órákig a szekrényt bújtam.Hogy lehetne ezen a hozzáálláson változtatni?Nem akarok egy hisztis p.csa lenni,aki ilyenek miatt siránkozik állandóan...Önbizalomhiány valószínű,de hogy lehetnék magabiztosabb?
2011. júl. 1. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Ne magadnak akarj tetszeni, a pasiknak akarj tetszeni!Tetszel nekik?Akkor nincs a külsőddel gond.
2011. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg épphogy meg kell elégedned magaddal.. nézz tükörbe, és azt sorold fel, hogy miel vagy megelégedve magadon... ne azt, hogy mi nem tetszik... sajnos többt nem tudok segíteni...://
2011. júl. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem akkor szokott ilyen lenni, amikor nem foglalkozom magammal eleget, vagy telitve vagyok.

Arra gondolok, hogy nem hiztam, nem fogytam, latszolag nem valtoztam semmit, de megsem erzem jol magam a testemben.

Lehet, hogy tul misztikusnak hangzik, de ilyenkor szoktam tisztitokurat tartani, 2-3 nap lebojt, utana 2-3 nap gyumolcsnap, kozben minden szabadidomben csak magammal foglalkozom. ILyekorra idozitem a havi fodraszlatogatast, hajfestest, kozmetikust, kormot lakkozgatok, atvalogatom a szekrenyt, hosszu furdoket veszek, stb.

2011. júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt a ruhát hord, amiben jól érzed magad, ami a legközelebb áll hozzád, biztos van olyan 1-2 db. És vásárolj ahhoz hasonlókat.

Most amúgy én is hasonlóan vagyok. Nekem is van egy csomó ruhám, de csak néhány olyan darab van, amihez ragaszkodom és ami tetszik magamon és jól érzem benne magamat. Nálam nem azért van ez, mert változott volna az alakom, hanem mert van egy néhány szín és stílus (pl. 3 szín: rózsaszín, lila, sötétkék) és ezekhez ragaszkodom és nem vagyok képes pl. felvenni egy pirosat vagy zöldet...Én eldöntöttem, hogy nem is fogom erőltetni, hanem veszek néhány új cuccot azokból a színekből, ami úgy érzem én vagyok és olyan stílust mint amihez ragaszkodom.


27/N

2011. júl. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!