Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez már nem beteges...

Szerintetek ez már nem beteges? Ha az, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A lényeg annyi, hogy ZAVAR hogy nem tudok anyanyelvi szinten angolúl, és nem tudok fejből profin lerajzolni bármit. Pedig mindkettőben tehetségtelen vagyok. Eddig nem is baj. Csak emiatt folyamatos fizikai fájdalmat érzek, ami csak akkor enyhül, ha gyakorlom valamelyiket, de ha elszúrok valamit ezel kapcsolatban, akkor az írgalmatlanul tud fájni, szúrni meg égetni. Bár sosem drogoztam, a hallottak alapján ahoz tudom hasonlítani. Rendesen fáj, nem lelkileg, hanem fizikailag! Szüleimnek nem szoltam, nem akarok pszihológushoz menni. Másnak nem volt hasonló? Mit csináljak?
2013. ápr. 28. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
És milyen szinten tudsz angolul egyébként?
2013. ápr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, beteges. Ha nem akarsz róla szólni senkinek, akkor nagyon gyorsan tanulj meg anyanyelvi szinten angolul, és profin rajzolni.
2013. ápr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kicsit kényszeresnek tűnik ez a viselkedés.Mindenképpen kéne szakember segítsége.
2013. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kényszerbetegségnek hívják. Ha nem fordulsz szakemberhez, súlyosabb lesz és a végén teljesen más világban fogsz élni, mint a valóság. Ismerek kényszeres embert, nem egyszerű.
2013. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem viccből kérdeztem, h milyen szinten tud angolul. Mivel írja, hogy tehetségtelen belőe, ugyanakkor azt írja, az zavarja, hogy nem tud anyanyelvi szinten. Igazából mi zavar? Hogy tudsz, de nem anyanyelvi szinten, vagy semmilyen szinten nem tudsz, de anyanyelvit szeretnél elérni? (Egyébként ahogy írják, így is úgy is beteges, kényszeres, de nem mindegy az átmenet, vagy árnyalat... )
2013. ápr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha az a vágyad, angolul meg lehet tanulni, sőt, rajzol is, de nem itt van a probléma. Szólj a szüleidnek, és ha kell, menj el orvoshoz vagy pszichológushoz, ez nem ciki.
2013. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha megszeretnél tanulni rendesen angolul tanuld...ha szeretnél szépen rajzolni tanuld meg.....

Ha kell ,kezd az alapoktól,és csak is a saját tempódban! Ne azt nézd ,hogy a veled egykórú ismerősöd hú de vágja az angolt,mert ez csak a pszichére hat.....Ahogy leírtad ez olyan,mintha a tudatalattid üzenne,hogy nem felelsz meg saját magadnak,és feszült vagy emiatt....(gimiben voltam majd nem pont így) De az orvos sem árt,beszélgettek egyet,ennyi semmi szégyen nincs ebben....

2013. ápr. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az egész nyaram ezzel telt el. A középszintű nyelvvizsga feladatok nagy részén 90% felett teljesítek. (Csak az interneten lévő minták alapján) De ez még nem elég. A rajzolás is jobban megy már és enyhül a fájdalom, de még mindig itt van.

Talán igazatok lehet hogy teljesen más világban kezdtem el élni. Sok barátom mondja hogy ilyen meg olyan cuccaik vannak, meg ezen és azon a rendezvényen voltak. Én viszont nem bírom ezeket értékelni. Valahogy csak azt ha saját magamon sikerül fejlesztenem.

2013. dec. 10. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!