Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintem beteg vagyok, mit...

Szerintem beteg vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

hangokat hallok, suttognak és kibeszélnek, sokáig gondolkozok, ülök egy helyben, néha magamban beszélek...

elég ingatagok most az idegeim mert 1. félévben másik iskolába mentem és visszajöttem mert nagyon rossz volt, ha ennek van köze az aurához, akkor azt megnéztük és teljesen világos-rózsaszín,

ezek alapján akkor most van valami bajom?

egyépként ezt az egészet nem merem elmondani anyukámnak, meg senkinek...

mit tegyek? 13/L



2013. máj. 4. 23:53
 1/4 A kérdező kommentje:

egyépként ha valakinek ismerős a kérdés a minap még feltettem egy ezzel kapcsolatosat :/

(kihagytam: már sokat gondoltam az öngyilkosságra is)

2013. máj. 4. 23:55
 2/4 anonim válasza:

Mindenképpen mond el anyukádnak, kinek másnak mondhatnád el, ha nem neki. Valószínűleg pszichológus kellene neked - nem kell megijedni :)

Hajrá !

2013. máj. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az,h öngyilkossági gondolataid vannak már magában nem természetes,de úgy,h hangokat hallasz főleg nem.

Mindenképpen mondjad el anyukádnak,mert orvosi segítségre van szükséged!

2013. máj. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pszichiáterhez menj
2013. máj. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!