Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok aludni?

Miért nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
Amikor aludni próbálok,nem megy néha azt a gyerekes számolgatást is kipróbálom de akkor folyton zajokat hallok mintha az egész napomról remixet készítettek volna. Nagyon tud ettől fájni a fejem. Van amikor az északa közepén felkelek és hallom hogy valaki szól hozzám pedig nincs a közelemben senki. Gyakran hallom egy fiú hangját, és néha bevillan egy-egy név.Legtöbbször a Botond de nincs ilyen nevű ismerősöm. Ha alszok is valamikor rémálmaim vannak hogy valakim meghal vagy ÉN ölöm meg a szeretteimet...help!

2013. máj. 7. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy túlhajszolod magad napközben, és nem tudsz lefekvésig lazítani, vagy túl későn vacsorázol.
2013. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt komoly gondok vannak!

Szerintem igyál lefekvés előtt nyugtató teákat,nem merem mondani,de ha nem használ,akkor frontin!(nyugtató gyógyszer)

2013. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mindenhol félek már sok embertől akik régen jó barátaim voltak eltávolodtam nem értem ezt,nem hiszem hogy túl vagyok hajszolva bár sok lelki problémám van :S megpróbálom a nyugtatóteákat stb. köszi a kommenteket
2013. máj. 8. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!