Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok aludni, mert állandó...

Nem tudok aludni, mert állandóan ideges vagyok, mit tehetek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 02:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Mielőtt válaszolnék, gondoltam eszem egy rántottát...


én sem tudok aludni.


Miért vagy ideges? Az okot kell megszüntetni, akkor megszűnik az okozat.. a nyugalom az egyik legfontosabb az ember életvitelében, azzal párhuzamosan az egészséges, könnyű étkezés.


Ha elmondhatnád mi bánt, mitől vagy feszült, akkor talán lehetne segíteni.Ha éjjel nem alszol, akkor azért is ideges vagy, mert reggel álmosan, fáradtan mész dolgozni..(ha van munkahelyed)


most ennyi. megyek fogatmosni, és visszaalszom.


ja, még a tiszta lekiismeret is számít.

2013. ápr. 25. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 JimmyJoe válasza:
Próbálkozhatnál valamilyen kimerítő testedzéssel is, pl. ugrókötelezéssel. Ez levezetné a feszültségedet, valamint bejönne az "olyan ólmosan fáradt vagyok, hogy ruhástól bedőlök az ágyba és reggel ugyanúgy ébredek fel, ahogy este eldőltem" effektus is. Egy próbát megér.
2013. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esténként magnézium tabletta, és ki lehet próbálni gyógynövényes teát vagy kapszulát, macskagyökér, orbáncfű, citromfű, komlótoboz, stb...
2013. ápr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

még a tiszta lekiismeret is számít.


igen, szerintem is ez az első

utána a "megoldhatatlan " gondok, döntések. Eldönteni, mi kell, és miről tudok LEMONDANI, elengedni. (amíg mindkettő -ellentétes- kell, addig nem lesz megnyugvás)


lefekvés előtt rákészülés, tompa fények, csend, mérlegelése a napnak


Haraggal ne feküdjetek le.

2013. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!