Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyugtato alapu gyogyszerekkel...

Nyugtato alapu gyogyszerekkel kapcsolatos információkra lenne szükségem. Tudna neke, segiteni valaki? Frontint szedek de elég szarul vagyok töle. Függetlenül attol hogy nincs semmilyen jellegű gyogyszerérzékenységem.

Figyelt kérdés
Néhány hete kissé berugtam de nem ezvolt a fö ok sztem mertinkább napszurást kaphattam mert kinnt a napon ittam. Utánna hazamentem szétvertem vasalodeszkával acsilárt egy-két dolgot asszem röpült egy két szék is ha jo emlékszem rendörök kijöttek kaptam egy meghivot a pszihiátriára, ahol frontint kaptam, de ettöl sem vagyok jobban söt inkább szarabbul vagyok tőle meg dühösebb, pláne ha felbasszák az agyam. (lehet inkább innom kéne ehelyett a szar helyett) Kérdésem nem tudnátok javasolni valami más gyógyszert frontin helyett? Szed itt közületek valaki valami mást? Olyasmit aminek nincs ennyi mellékhatása meg nem akar töle mindennap meghalni az ember? Kösz a válaszokat.

2013. máj. 8. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Xanaxot szedtem de a nyugtató szedése nem jó irány. Átmeneti kezelésre jó pár alakalommal ha rászoksz kegyetlen nehéz lesz leszokni, és egyre több és több kell belőle. Én is csak pszichiáterrel tudtam leszokni, és az elvonások elég kemények tudnak lenni.


Érdekes hogy szarabbul vagy tőle de lehetséges, bár ez igen ritka lehet. Amúgy a Xanaxban is ugyanaz a hatóanyag van. Inni viszont nyugtatóra tilos bele lehet halni simán. Ha innod kell inkább szokj le a Frontinról de a kettőt semmiképen ne használd együtt. Amúgy pszichiáter is segíthet. Bár pszichológus talán jobb kezdés ha van rá pénzed.

2013. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kéne piálni, ugyanis attól is lehetsz simán egy agresszív vadbarom, annak ellenére, ha anélkül agyilag 'ép' vagy, bár ezek után..
2013. máj. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én nem szoktam gyogyszerre inni.

Mellesleg ugyan lehetek elmebeteg csak az gond hogy ezt senki nemtudja rámbizonyitani.....Veér András sem volt elmebeteg csak megkértek valakit arra hogy nyilvánitsa annak.Ez meg csak egy dolog nem?Hogy ki mit mond... Orvostechnologialig meg nem áll olyan szinten a világ hogy azilyesmi kimutatható legyen...Ha meg kivülálloként itélek meg valakit hogy elmebeteg-e, függetlenül attol h bármit tudnák az életéröl,ennyi erövel a fél világot

korházbalehetne zárni.Nem?Azt mondta az orvosom a körzeten hogy jelenleg nem létezik olyan orvosi müszer eszköz amivel ezt ki lehetne mutatni (ct agyi röntgen stb.) mivel külsöleg semmi probléma nincs.Max amit még elképzelni tudok az az hogy csökkent munkaképességuvé nyilvánitanak,mert már vagy 6 éve nem dolgozokEgészségesen születtem kijártamaz iskolákat viszonylag jó eredménnyel.szakmát tanultam.Eszek iszok alszok emberekkel kommunikálok rejtvényt fejtek.bevásárolok,internetezek,nyelvet beszélekNéha néha még vmi munkát is találok.csinálom a napi rutint,amit megfigyeltem,az inkább az hogy nemtudok továbblépni az életemböl.Érzem h a szakmámban nem igazén tudok már tevékenykedni de ahhoz hogy váltsak vmi másra ami talán érdekel ahhoz gyenge vagyok nincs erőm se energiám se pénzem. ahhoz meg zárt munkahelyen emberek között meg néha szarul érzem magam.Nem birom köztük sokáig.

2013. máj. 10. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!