Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan betegség, amikor az...

Brigivagyok kérdése:

Van olyan betegség, amikor az ember elfelejti, hogy mit csinált? Folyt. Lent

Figyelt kérdés

nagyon fontos. az anyukám folyton azért cirkuszol, mert azt hiszi, hogy a dolgait lopkodjuk. a házban 3-an lakunk. anyu, nevelő apám, és én. sokszor megvert már anyu, a cuccai miatt. érdekes, hogy mindig minden előkerül, csak idővel. biztosan nem lopkodunk tőle, mert nem érték, hanem ruha, táska, cipő meg hasonlók túnnek el.

van olyan betegség, hogy öntudatlanul csinál vaaalamith azl ember?

kérlek ne azon akadjatok ki, hogy anyám ver.

bocsi a helyesírásért, de telóról vagyok.

a NORMÁLis válaszokat előre köszönöm.:)



2013. máj. 8. 16:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
És ha kihívnátok a dokit? Tudom, ez időnként nehézkes, de azért kijön a háziorvos, ha megkéritek.
2013. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Először ne anyukád hanem te menj el a háziorvoshoz és kérj tőle tanácsot. Biztos vagyok benne, hogy nem anyukád az egyetlen ilyen betege, és fog ötletet adni, hogy mit lehetne tenni. Meg kötelezi az orvosi titoktartás, más nem fogja megtudni,h te miért voltál nála. Amúgy pl. olyat szoktak, h a pszichiáter odamegy hozzátok mint mondjuk "nevelőapud haverja" és mint vendég beszédbe elegyedik anyukáddal. Tehát anyukádnak nem muszáj tudnia róla, hogy egy orvos. A dokinak meg mindegy, hogy a rendelőben vagy otthon, de meg tudja állapítani hogy mi kb. mi a helyzet egy hosszabb beszélgetés után. Aztán mint szakértő, később négyszemközt elmondja majd nevelőapudnak, hogy mi a megoldás.
2013. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!