Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet nem ismerem saját magam?

Lehet nem ismerem saját magam?

Figyelt kérdés

Egyre rosszabb a kapcsolatom a családtagjaimmal és mindig azt vetem a szemükre hogy azt érzem hogy ők nem is ismernek engem!

Lehet azert erzem ezt mert en sem ismerem magam eléggé?? :)


2013. máj. 8. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy mennyire ismernek téged, az attól függ, mennyit mutatsz magadból, hogyan és mit!


Ha képesek megérteni téged, akkor azt a valakit ismerik meg, akit a cselekedeteidből, szavaidból megismerhetnek.


Ha nem adod önmagad előttük, akkor ne várd tőlük, hogy ismerjenek. Egyébként, ha nem ismernéd magad se gond, ezzel sokan így vannak, de idővel meg fogod.

2013. máj. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tetszik a válaszod!! Es igaz, hogy mindig szégyeltem magam előttük. Én inkább apukámra hasonlitok, de apukám sosem élt velünk. Viszont anyu családja totál elítéli az apám családját és mindig azt mondják én is olyan vagyok.

Na ezért nem mertem sosem önmagam lenni.

2013. máj. 8. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor ez a magyarázat arra, hogy nem ismernek, mert nem mersz önmagad lenni. Ha nincs vesztenivalód, szedd össze magad, és ne félj önmagad lenni! A színészkedés senkinek se jó, ha valami működik, vagy nem működik, csak akkor derülhet ki, hogyha önmagad vagy, másként nem.


Én is hasonló problémával küzdök, és tudom, hogy nem könnyű, sajnos mondani könnyebb, de egy biztos, így akkor is megkönnyebbülnél, történjen bármi.

2013. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyetértek.

A másik nagy kihívás az a munkahelyen való kibontakozás, és önmagad felvállalása.

Mikor már elutottál valameddig, van jó fizud. Aztán rájössz hogy rohadtul nem erzed jol magad és elkezdesz másként viselkedni.... vagy egyszerűen szeretnél önmagad lenni és totálisan más munkát csinálni. Csak közben már megszoktál 1 életszinvonalat, meg van 1 lakáshiteled...

2013. máj. 8. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!