Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kamaszok! Van köztetek olyan...

Kamaszok! Van köztetek olyan akit piszkálnak/kiközösítenek/bántanak az osztálytársai?

Figyelt kérdés
A kérdés úgy egyébként saját helyzetből is jött, meg most láttam egy újabb halál esetet az iskolai terror miatt. Van olyan aki átélte/átéli?
2012. okt. 19. 19:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Rossz kategória! De igen velem megtörtént...sőt ha még iskolába járnák biztos, hogy ez lenne! Eleinte kisebb dolgok miatt ki használtak majd kiközösítettek..de ez végett nem kell öngyilkosnak lenni meg kell nekik mutatni, hogy igenis lesz.rod!! Én is keményen felvettem a harcokat ( nem verekedésileg hanem belül magamba mindent tisztáztam! ) és túléltem és boldog vagyok! Sőt legjobb barátnőm egyre több emberrel összeismerkedett ejtve vagyok onnan is..és egyedül érzem magam még sem vagyok öngyilkos! :)
2012. okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos es nagyon nagy szerencse ha valakinek megadatik egy jo osztalykozosseg. Mindenkeppen beszelj a szuleiddel es ne felh iskolat valtani! Valoszinu ez a megoldas. Abban nem hiszek hogy a gyereek megvaltoznak. Abban igen hogyegy jobb sulit talaltok. Fel a fejjel es keressetek masik sulit.
2012. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Annyira nem durva ám a helyzet:)

Csak lett egy kisebb probléma egy játék miatt, egy tesis játék miatt, amiben nem tudtam teljesíteni, és elvesztettük a játékot, és én lettem a hibás. De ez még nem jelentette, hogy utált az osztály, volt aki ki is állt mellettem, és én is megmondtam amit gondoltam, csak kicsit összejöttek a fejem felett a hullámok, mert a mai nap már 2-en is megharagudtak, úgy önmagukban rám.


Önmagukban úgy értem, hogy oké, megharagszik egy lány, a többi 30000 barátnője persze, hogy mellette lesz, de az nem harag, csak szinte kutyakötelesség.


Viszont egy srác az megint önmaga miatt, de az nem az én hibám volt-.-'.


Iskolát váltani eddig azért még nem kell, mert vannak aranyos emberek is, inkább lesz*rni kell:)!!


Majd akik ilyen taplók, azok ki is buknak,mivel nem osztályközösségbe valók, tanulni nem szeretnek, aztán akik éretten tudnak viselkedni maradnak.:)

2012. okt. 19. 19:39
 4/18 A kérdező kommentje:
leginkább ezt az évet kell valahogy úgy átvészelni,hogy megtanuljam lepattintani magamról, ha valaki olyanért haragszik meg, amiben nem tudok teljesíteni.
2012. okt. 19. 19:40
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

általános iskolában engem is bántottak, mind a 8 éven keresztül, én ott szúrtam el, hogy nem szóltam anyukámnak, és nem mentem másik iskolába

ennek az lett a vége, hogy 15-16 éves létemre annyira érhetetlenül beszéltem, hogy alig lehetett megérteni, hadartam és halkan beszéltem, nem volt semmi önbizalmam

a középiskola viszont nagyon jót tett

mint ahogy már előttem is mondták, ne félj iskolát váltani, ne érdekeljen, hogy mit gondolnak majd rólad

2012. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Már nem vagyok kamasz, de anno engem is piszkáltak a gimiben, a súlyom miatt. Amikor már nem bírtam iskolát váltottam, ahol befogadtak, és egy nagyon jó osztályközösség tagja lettem. Sikeresen leérettségiztem és a rengeteg sport miatt szép alakom is lett. A gimi után jogra mentem, lediplomáztam és kaptam egy nagyon jó munkát. Na és mi lett a nagyképű, csúfolódó osztálytársaimból, akik folyton azt hangoztatták, hogy milyen okosak?! Múlt hónapban találkoztam az egyikkel, aki most az egyik hipermarketben eladó. Egy másik pedig jegyszedő egy moziban. Ennyit róluk. Egy bizonyos pontig meg tudod tenni, azt, hogy nem foglalkozol velük, de amikor már szenvedésnek érzed az egészet és nem látod a dolgok értelmét, akkor mielőbb válts iskolát, mielőtt teljesen tönkreteszik a lelkedet.
2012. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ez nagyon igaz, de fontos nekem a dolog amire jelentkeztem, na meg persze pár ember, az sem teljesen, nem mindig ilyen, sőőőt bírtam is, aztán ma ez miatt lett belőle, de utána már nem piszkált semmi, látszott rajt, hogy nem bír, de a világ akkor is világ marad, ha nem kedvel mindenki, ezt én elfogadom.

Vannak olyan osztálytársak akik bírnak:)!

2012. okt. 19. 20:07
 8/18 anonim válasza:
én idén új osztályban ki lettem közösítve már az első héten, én is a súlyom miatt. egy kupacban összeismerkedtek a vékony szép lányok, én meg ülök a sarokban egyedül. annyira nem rossz, mert nem is igazán vágyom a társaságra, csak azért mégis meglátszik, hogy a külső számít... :D
2012. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
19%

b+ utolsó gondolom azért mert állandóan lehangolt vagy ha magabiztos vidám lennél,köszönnél odamennél veled is beszélnének.

Az emberek egy részével akár kövér akár nem az a baj hogy vagy túl félénk,vagy ilyen búskomor hangulata van, na za ilyenekkel kevesen fognak csak beszélni.

2012. okt. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

kedves utolsó, bár nekem címezted a kommentedet, válaszolok neked

képzeld, én is teljesen életvidám voltam, mosolyogtam meg minden, sőt, még a szekálások alatt is, de mégis állandóan megaláztak, úgy érzem, ez nem az én hibám...

2012. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!