Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Visszamenjek a pszichiáterhez...

Visszamenjek a pszichiáterhez és valljam be neki, vagy jobb ha vissza se megyek? 20/l

Figyelt kérdés

olwexyát és rivotrilt írt fel a pszichiáter kb. két hónapja.

Most legutóbb lemondtam az időpontot (háromhetente járok), mert nem mertem visszamenni. Ugyanis két hete egyszerre bevettem az összes rivotrilt, mg az antidepresszánsból is jóval többet, kórházba kerültem miatta. Azóta nem szedem a gyógyszert, mivel elfogyott... Menjek vissza, valljam be neki, vagy akkor már jobb, ha lemondom megint az időpontot. (Úgyis sokan vannak)


2013. máj. 14. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

JesszusÚristen, menjél vissza.


Nem bíró Ő, hogy ítélkezzen, nem is fog, max (egy jó orvos) csak tárgyilagosan közli, hogy ez nem jó hozzáállás feltétlen és nem a gyógyulás útja.

2013. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Attól függ hogy milyen komoly bajod van,mondjuk ha ilyen gyógyszereket írt és fel beszedtem az összeset akkor gondolom nem kicsi:S Szerintem menj vissza megfogja érteni..valószínúleg mások is csináltak már ilyet.
2013. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ő szakember és segíteni fog rajtad,ezen is hogy most beszedted a bogyókat.Ne félj,menj vissza a gyógyulásod érdekében,ő is biztatna szerintem hogy menj vissza.
2013. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Az a baj, hogy már több pszichiáternél is voltam, és neki rögtön azzal kezdtem, hogy ez a problémám -többek közt- hogy egyszerűen sokszor képtelen vagyok kontrollálni magam, és túladagolom a gyógyszert. Erre felírja a rivotrilt :/ Nem tudom, mintha nem is hallana... Tudom, hogy nem az én hülyeségem, de tényleg elvesztem a kontrollt sokszor, nem tudom mi történik velem.

Egyébként ő nem beszélget, nem is igazán tudja, mi bajom, csak a pszichológus küldött hogy pszichiáterhez IS járjak párhuzamosan, mert kell a gyógyszer.

De félek mégis visszamenni

2013. máj. 14. 21:33
 5/13 A kérdező kommentje:
*Tudom, hogy az én hülyeségem
2013. máj. 14. 21:35
 6/13 anonim ***** válasza:

Már voltál?

Egyébként szerintem ha egyszer elhatározod,hogy véget vetsz az életednek és túladagolod magad,szembe kell nézned azzal is,hogy mi van ha nem sikerül és életben maradsz.Szerintem menj vissza és mond meg neki mit tettél,mivel azért jársz oda ,hogy segítsen neked,nem is azért,hogy a kiírt gyógyszereket túladagold!

2013. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! NEm mentem vissza... És azt hiszem nem is fogok
2013. máj. 20. 20:39
 8/13 anonim válasza:
Én még a második vagyok, így megértem hogy nem mentél ha nem is érdekli igazán mivan veled.. viszont másikhoz nem akarsz menni?
2013. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ő a negyedik pszichiáterem, egyik sem jött be. Én feladtam, nem akarok többet pszichiáterhez menni
2013. máj. 20. 20:56
 10/13 anonim válasza:
:S Csak félő hogy megint valami kárt teszel magadban:/ na m1 ha akarsz írhatsz nekem privit,20l vagyok én is ..
2013. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!