Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Újszülöttként vagy még pocokla...

Újszülöttként vagy még pocoklakóként ha bántanak valakit vagy az anyával valami baleset történik, akkor lehet, hogy felnőttként is emiatt vannak mentális problémái vagy az ilyen dolgok később alakulnak ki?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, a múlt hatással van a mentális problémák kialakulására.
2012. okt. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2012. okt. 20. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Árt neki.

Akár születésétől kezdve, de később is kijöhet rajta. Anyát és babáját óvni kell ilyenkor.

2012. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem tudom ennek van-e tudományos alapja, de a mi apánk is megverte anyukánkat mikor terhes volt, és nekem pl vannak pszichés problémáim...:'(


de anyukánknak is volt, meg a testvérének is, eléggé depresszióra hajlamosak voltak.


és apámat soha nem is szerettem, gyerekkoromban már akkor rosszul voltam, ha hallottam hogy hazajött!

2012. okt. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!