Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Buszos fóbia? (részletek alább)

Buszos fóbia? (részletek alább)

Figyelt kérdés
kb. 4 éve a szerelőhöz kellett mennem a kocsimért busszal. Már a következő megálló előtt váratlanul sík ideg lettem, úgy éreztem, egyre nehezebben kapok levegőt (és elkezdtem rendesen puffadni) és le kell szállnom. Le is szálltam, jobb lett. Azóta nem kellett buszoznom, de most munka miatt egy hosszabb (kb. 5 óra) buszozás vár rám. És persze parázok, mi van, ha megint. Tudom, ez pánikos dolog, de van valami tippetek ellene? Esetleg vmi természetes nyugtató? (nem pia) Vagy mire gondoljak, hogy ne parázzak? Köszi.
2013. jún. 1. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
SEmmire ne gondoljál, vagy nyugtatót veszel be, esetleg megembereled magad, és leülsz egy félreeső ülésre, ahol nem mászkálnak annyira
2013. jún. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Nem értem, az emberek egy egyszerű kis kellemetlenség miatt miért gondolnak egyből pánikra?

Puffadtál, emiatt teljesen természetes, hogy nehezebben vettél levegőt.Talán idegesebb is voltál aznap és a teljesen ártalmatlan kellemetlenség is rád hozta a frászt.Leszálltál, ez a kis helyváltoztatás, friss levegő már is javított a közérzeteden, talán mivel felálltál ülő helyedről enyhült a puffadás és könnyebb lett a légvétel.Ez az egész ilyen pofon egyszerű.

Tehát nem kell paráznod a buszozás miatt.

2013. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Tömegiszonyom egyébként abszolút nincs, és csak ismerősök lesznek a buszon. Még ebben bízom, hogy így majd rájuk fogok figyelni.
2013. jún. 1. 15:03
 4/5 A kérdező kommentje:

15:01

Igen, remélem is, hogy ennyire banális dologról volt csak szó. (álltam amúgy, és úgy puffadtam:)

2013. jún. 1. 15:04
 5/5 anonim ***** válasza:
én például egyáltalán nem merek buszozni mert bepánikolok..
2013. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!