Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális? Létezik ilyen fóbia?

Normális? Létezik ilyen fóbia?

Figyelt kérdés
Rettentően félek az ócánoktól és tengerektől. Egyik nap rémálmom volt, hogy repültem lefelé, és alattam mindenütt csak sötétkék és mély tenger volt, annyira levert a víz ettől, mint még soha. Rengetegszer voltam már tengerközeli nyaraláson, úszni is kiválóan tudok és sosem volt rossz élményem ezzel kapcsolatban, viszont a legutóbbi nyaraláson csak úgy magától kijött az a nyomasztó, szorító érzés ha a tenger felé néztem. Nagyon ijesztő volt valamitől, nem tudom magam sem, hogy mitől. Van ilyen fóbia? Ha igen, mi a neve? Mit gondoltok erről?
2013. máj. 27. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, mindenfele fobia letezik. A kedvencem, amit eddig hallottam a mintafobia xD egy no mindentol rosszul lesz, ami mintas xD

Am a viztol en is rettegtem kiskoromban, de kesobb kinottem, annyira hogy meg oceanjaro hajon is dolgoztam:-)

2013. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is rettegtem a tengertől, óceántól, rémálmaim voltak ahol zuhantam a tengerbe és sehol egy szárazföld rész. Kinőttem :)
2013. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!