Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mentális probléma lenne nálam?

Ez mentális probléma lenne nálam?

Figyelt kérdés
valami bekapcsol az agyamba és rástresszel vagy nem tudom és elkezdek izzadni meg viszket a tenyerem és egyéb helyeken...hogy tudnám összehozni mikor ideges vagyok valahogy kontrollálni a tudatomat,hogy ne legyen egyrészt ideges másrészt kikapcsolni a mellékhatást? valaki tud segíteni?úgy gondolom mentálisan viselnek meg a dolgok ha kiabálnak többek között akkor van ez és ilyenkor rossz kedvem van izzadás,viszketés és agresszív hajlam és durva válaszok,nem érdeklődés jelzés

2013. jún. 9. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez szorongás lehet. Sokat nem tudsz tenni ellene, kerüld el az ilyen helyzeteket.
2013. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ha nem tudom egyszerűen elkerülni hogy? mert ha valaki szóval már hangosan rámförmedve kiabál valami átkapcsol bennem és mintha tüzelnék és óriási agresszivitás felléphet nálam mondjuk ezt még úgyahogy tudnám kezelni,de az izzadás meg a viszketést valahogy nem
2013. jún. 9. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:

A stressz hatások kivédésére legjobb a relaxáció:

https://www.youtube.com/watch?v=EfMA04nU2Fo

2013. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utolsónak köszönöm megpróbálom hátha segít
2013. jún. 9. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!